sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Üçlü Görünüm
Dörtlü Görünüm
Toplam 2 ürün görüntüleniyor.

Supla Nedir?

Servis altlığı olarak da bilinen Supla , bir tabak çeşididir. Yemek sofralarında, tabak değişimi yapıldığında bile altta kalan servisliklerdir. Düz ve geniş tasarımları bulunan bu tabaklar, şık yemek sunumlarının vazgeçilmezleri arasındadır. Narin olarak sizlerle buluşturduğumuz kategori içerisinde sofralara zarafet katan ürün modelleri bulunur.

En Şık Supla Modeli Hangisi?

Kategorimizde yer alan ve şık tasarımı ile sevilerek tercih edilen supla modeli tabaklar mevcuttur. Mat rengi yüzeyi ile modern bir görünüm yansıtan ürünleri inceleyebilirsiniz. Altın rengi kaplama, bu tasarıma dikkat çekici bir hava kazandırır. Hem tabakların materyali hem de yüzey kaplaması, yüksek kalite standartlarını yansıtır özelliktedir. Elde yıkanarak kolayca temizlenebilen bu şık supla tabak modelleri, uzun süreli bir kullanım sağlar. Zarif tasarımları ile sofralarınıza şıklık katabileceğiniz servis altlıklarını istediğiniz kadar kullanabilirsiniz.

Supla Modelleri Nelerdir?

Supla tabak modellerinin boyutlarının, yemek servisi yapılan tabaklara oranla daha büyük olması gerekir. Yemek servisinin yapıldığı tabaklar, sunum boyunca değiştirildiğinde bu tabaklar sürekli olarak altta sabit kalacaktır. Geniş tasarımları sayesinde, üzerine servis tabakları yerleştirildiğinde bile kenarlardan görülebilir özelliktedir. Sayfamızdaki kategoride otuz iki santimetre çapa sahip modeller yer alır. Yemek tabaklarının boyutları ile karşılaştırıldığında, bu çap ölçülerinin ideal özellikte olduğu görülür.

Gold Supla Nerede Satılır?

Mat altın kaplaması ile göz alıcı görünümler sergileyen bu supla modelleri , internet üzerinden alışveriş konforuyla satılır. Narin olarak müşterilerimizle buluşturduğumuz kategorimizde yer alan tüm ürünlere, evinizin konforunda ayrılmadan sahip olabilirsiniz. Uygun fiyat aralıkları ile sunulan bu servis altlıklarının ihtiyaç duyduğunuz adetini online alışveriş sepetinize ekleyebilirsiniz.
Supla Nerede Kullanılır?
Birden fazla yemek servisinin gerçekleştiği sunumlarda, Supla tabaklar kullanılır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.