sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Üçlü Görünüm
Dörtlü Görünüm
Toplam 44 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 .... 6 7 8

89 Parça Çatal Bıçak Takımı En Uygun Nerede Satılır?

En uygun fiyatlı 89 parça çatal bıçak takımı Narin Metal’ de bulunur. İçerisinde 12 yemek kaşığı, 12 yemek çatalı, 12 yemek bıçağı, 12 tatlı kaşığı, 12 tatlı çatalı, 12 tatlı bıçağı, 12 adet çay kaşığı, 1 adet servis kaşığı, 1 adet servis kepçesi, 1 adet servis kevgiri, 1 adet servis spatula bulunduran bu setleri satın alarak mutfaktaki birçok ihtiyacınızı bir arada karşılayabilirsiniz.

89 Parça Çatal Bıçak Seti Modelleri Nasıldır?

89 parça çatal kaşık bıçak seti birçok modelde ve formda takımlar içerir. Sade, mat, altın, mat altın, Retro gold, desenli veya iki renkli kaplama çeşitleri arasından zevkinize uygun seçim yapma imkanın sunan bu setler, her sofraya uyacak modeller içermektedir. Sade ve zarif yemek takımlarına uyum sağlayacak sade Epsilon serisi, incelikle işlenmiş çiçek desenleri ile gold yemek takımlarınıza yakışacak mat altın Epsilon serisini kategorimizden detaylı inceleyebilirsiniz.

89 Parça Çatal Kaşık Bıçak Takımı Hammaddesi Nedir?

89 parça çatal kaşık bıçak takımları paslanmaz çelikten elde edilir. Sade, mat veya altın gibi birçok kaplama maddesi ile kaplanarak daha göz alıcı bir görünüm alan bu takımlar, yıllar boyu keyifle kullanabilmeniz için sitemizde sizlerin zevkine sunulmaktadır. Korozyona ve darbelere dayanıklı, birinci sınıf işçilikle işlenmiş desenlere sahip 89 parça çatal kaşık bıçak takımlarına indirimli fiyatlarla Narin’ den sahip olabilirsiniz.

89 Parça Çatal Bıçak Takımı Fiyatları Ne Kadar?

89 parça çatal bıçak takımlarının fiyatları, takımın modeline ve kaplama özelliğine göre değişiklik göstermektedir. 150 TL üzeri ücretsiz kargo imkanı internet üzerinden kolayca satın alabileceğiniz takımlar, sofralarınıza zarif ve şık bir hava katacak, kalitesinden emin olabileceğiniz en uygun fiyatlı 89 parça çatal bıçak takımları sunumlarınızda göz dolduracaktır.
89 Parça Çatal Bıçak Seti Çeşitlerinde En Kaliteli Hangisi?
Farklı modellerde ve kalitelerde çatal kaşık bıçak setleri üreten birçok marka bulunmaktadır. Paslanmaz çelikten üretilmeleri sayesinde yıllar boyu keyifle kullanım imkanı sunan, her zevke uygun tasarımlar içeren, aşınmaya ve darbelere dayanıklı en kaliteli 89 parça çatal bıçak setlerini indirimli fiyatlardan yararlanarak Narin Metal’ den alabilirsiniz.

v

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.