sadsad x
asdasd
Sırala
Üçlü Görünüm
Dörtlü Görünüm
Toplam 5 ürün görüntüleniyor.

Bardak Altı Ne İşe Yarar?

İşlevsel ve dekoratif özellikleri ile tercih edilen bardak altı , Narin kalitesiyle sayfamızda yer alır. Çay gibi çok sıcak içecekler, konuldukları bardaklar içerisinde direkt olarak ısıyı iletir. Bu ısının, bardağın konulduğu yüzey ile temasının engellenmesi, çay bardağı altı sayesinde gerçekleştirilir. İşlevsel olduğu kadar, hoş görünümleri ile estetik açıdan da tamamlayıcı bir unsur niteliğindedir.

En İyi Bardak Altlığı Hangisi?

Kategorimizde yüksek kaliteli materyallerden üretilmiş, özel tasarımlı, çok çeşitli bardak altlığı modelleri yer alır. Bu modeller arasından yapacağınız herhangi bir seçim ile en iyi ürünlere ulaşmak oldukça kolaydır. Narin alışverişi sırasında, altlıkların tasarımlarına, ürün fotoğraflarından göz atabilirsiniz. Mutfağınızda ve sunumlarınızda kullandığınız diğer parçaları tamamlayacak bir tasarımı bulabilirsiniz.

Bardak Altlığı Neyden Yapılır?

Bardak altlığı tasarımlarının, ısı altında dayanıklı kalması ve darbelere karşı güçlü olması gerekir. Narin olarak sizler için hazırladığımız ürünler, bu özellikleri sunması için yüksek kalitedeki materyallerden üretilir. Üretim sürecinde kullanılan metaller, büyük bir titizlikle seçilir. Üretimin farklı aşamalarında testlerden geçirilen materyallerin, uzun yıllar boyunca yüksek performans göstermesi sağlanır.

Bardak Altlığı Nasıl Kullanılır?

Çayların sunumu sırasında, bardaklar doldurulmadan önce altlarına yerleştirilir. Çay bardağı altı yerleştirildikten sonra, çayların dolumu gerçekleştirilir. Böylelikle, ihtiyaç halinde, bardak taşınırken altlık yardımıyla tutulabilir. Bardağın, çay nedeniyle ısınmış kısımlarına dokunulmasına gerek kalmaz. Çaylar, misafirlere sunum yapılırken de altıklar ile birlikte getirilir. Masaya, sehpaya, tepsiye yerleştirilirken ilk önce altığın temas etmesi sağlanır. Isı nedeniyle yüzeylerde oluşabilecek lekelenmeler ve kalıcı izler, bu şekilde önlenmiş olur.
Bardak Altı Çeşitleri Nelerdir?
Sayfamızda çeşitleri, tasarım olarak geniş bir yelpazede sunulur. Bardak altı çeşitleri arasında kare benzeri ve dairemsi tasarımlar, popüler olarak tercih edilir. Daire modellerde düz tasarımlar, sade bir görünümü tercih edenlerin favorileri arasındadır. Daha modern tasarımlar isteyenler için kare benzeri şekli olan, kenarlarında birbiri üzerine katlanırmış gibi bir görünüm kazandırılmış modeller bulunur. Altlıklarda sade ve mat kaplama alternatifleri sunulur. Bu farklı çeşit ürünler arasından kişisel zevkinize bağlı olarak seçiminizi yapabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.