sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Üçlü Görünüm
Dörtlü Görünüm
Toplam 12 ürün görüntüleniyor.
1 2

Tatlı Çatalı Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Tatlı çatalları alırken daha uzun süre rahatça kullanmak için dikkat etmeniz gereken birkaç nokta bulunmaktadır. Öncelikle satın alacağınız tatlı çatalının paslanmaz çelikten elde edilmiş olması önemli bir detaydır. Paslanmaz çelikten elde edilen tatlı çatalları, yıllar boyu ilk günkü kalitesini korur ve avantajlı bir alışveriş yapmanızı sağlar. Diğer bir nokta alacağınız çatalın sofranın geri kalanı ile uyumlu bir tasarıma sahip olmasıdır. Kategorimizde her zevke ve sofraya uyabilecek en uygun fiyatlı tatlı çatallarına göz atabilirsiniz.

Tatlı Çatalı Ölçüleri Nasıldır?

Tatlı çatalları aslında yemek çatallarının küçültülmüş halleridir. 16 cm boyutunda bulunabilen tatlı çatalları, pasta ve tatlı sunumlarınızı daha zarif ve yenmesi kolay hale getirecektir. Sade veya incelikle işlenmiş detaylara sahip tatlı çatalları farklı boyutlarda bulunabilir. Kullanım amaçlarına uygun olarak üretilmiş tatlı çatallarına Narin Metal’ den daha detaylı göz atabilirsiniz.

Şık ve Zarif Tatlı Çatalı Modelleri Nerede Satılır?

Yapacağınız en güzel tatlı sunumlarının tamamlayıcısı olacak şık ve zarif tatlı çatalı modeli Narin’ de yer alır. Tabaklarınıza uygun desenlerde ve renklerde en uygun fiyatlı tatlı çatalı modellerine sitemizden kolaylıkla sahip olabilirsiniz. Saplarında çeşitli işlemelere sahip, tamamen sade tasarımlarda olan, bambu saplı tatlı çatalları en çok tercih edilen tatlı kaşığı modelleri arasında öne çıkan modellerdir.

Tatlı Çatalı Paslanır Mı?

Tatlı çatalları alınırken dikkat edilmesi gereken noktalardan biri yapıldığı malzemelerdir. Sitemizde sizlere sunulan paslanmaz çelikten üretilmiş tatlı çatalları, yıllar boyu kalitesini koruyarak paslanmaz çatallardır. Ayrıca aşınmaya ve darbeler sonucu alınacak çiziklere de dayanıklı olan bu çatallar bulaşık makinesinde yıkanmaya uygun olsa da daha uzun süreli kullanım için elde yıkanması tavsiye edilmektedir.
Tatlı Çatalı Fiyatları Ne Kadar?
Birbirinden farklı modellere ve boyutlara sahip tatlı çatalları üreten birçok marka bulunmaktadır. Her markanın ürettiği tatlı çatalı fiyatları değişiklik göstermektedir. En uygun fiyatla sofralarınızda şık görünümü yakalamanızı mümkün hale getiren Narin tatlı çatalları sizlerin beğenisine sunulmaktadır. Hem kaliteyi hem şıklığı ucuz fiyatlara sofralarınıza getiren tatlı çatallarımız arasından seçiminizi tamamladıktan sonra alışverişinizi tamamlamayı unutmayın.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.