sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Üçlü Görünüm
Dörtlü Görünüm
Toplam 12 ürün görüntüleniyor.
1 2

Çay Kaşığı Modelleri Nelerdir?

Severek çay tüketen toplumumuzda en gerekli mutfak malzemelerinden biri çay kaşıklarıdır. Sadece çay için değil kahve gibi içecekleri de karıştırmak için kullanılabilen çay kaşıkları, geniş ürün yelpazesine sahiptir. Porselen, çelik, metal, cam gibi malzemelerden elde edilebilen çay kaşıkları 6’ lı veya 12’ li şekilde satılabilmektedir. Her zevke uygun modern veya klasik tasarlanmış çay kaşıklarını sitemizden inceleyebilir ve kolayca sahip olabilirsiniz.

Koleksiyon Çay Kaşığı Modelleri Nerede Satılır?

Koleksiyon çay kaşıkları belirli bir tema üzerinden tasarlanmış ve sınırlı sayıda üretilen çay kaşığı modelleridir. Şık görünümlü ve kaliteli tasarımları ile sunumlarınıza tarz katmanız mümkün olacaktır. Geniş ürün çeşitliliğine sahip bu kategoride birkaç koleksiyon öne çıkmaktadır. En çok tercih edilen Osmanlı motifli çay kaşıklı klasik havalarıyla sizlerin beğenisine sunulmaktadır. Koleksiyon çay kaşıkları modellerine sitemizden kolayca ulaşabilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz.

Kaliteli Çay Kaşığı Nasıl Anlaşılır?

Çay kaşıklarının kalitelerini; üretildikleri malzemeden, markalarından veya tasarımlarından anlayabilirsiniz. Paslanmayan, parlaklıklarını ve renklerini kaybetmeyen, aşınmaya dayanıklı çay kaşıkları en uygun fiyatları ile kategorimizde yer almaktadır. Günlük kullanıma veya şık davetlere uygun kaliteli çay kaşığı modelleri için Narin’ e göz atmadan geçmeyin. Çay bardaklarınıza ve tabaklarınıza uyum sağlayacak, aynı zamanda kolaylıkla kullanabileceğiniz en kaliteli çay kaşıkları şık tasarımları ve desenleri ile beğeni kazanmaktadır.

Çay Kaşığı Nasıl Parlatılır?

Çay kaşıkları uzun süre kullanıldığında çok fazla yıkandığından aşınmalar veya renginde solmalar meydana gelebilmektedir. Parlaklıklarını kaybeden bu çay kaşıklarını sirkeli ve karbonatlı suda bekletmek eski hallerine dönmelerini sağlayacaktır. Veya deterjan eklediğiniz suyun içinde bir süre bekleterek çay kaşıklarınızın ilk günkü parlaklıklarına dönmelerini mümkün hale getirebilirsiniz.
Çay Kaşığı Fiyatları Ne Kadar?
Çay kaşığı fiyatları birçok etkene göre değişiklik gösterebilmektedir. Kaşığın üretildiği malzeme, boyutu, kalitesi, markası ve sayısına göre fiyatlar farklılık gösterebilir. 4’ lü, 6’ lı veya 12’ li setler en uygun fiyatlarla sizlerin beğenisine sunulmaktadır. Kendinize alabileceğiniz veya sevdiklerinize hediye edebileceğiniz bu çay kaşığı setlerine, indirimli fiyatlarıyla sahip olmak için vakit kaybetmeyin.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.