sadsad x
asdasd
Sırala
Üçlü Görünüm
Dörtlü Görünüm
Toplam 24 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4

Çay Tepsisi Nasıl Temizlenir?

Uzun süre kullanım sonucu çay tepsilerinde renk solmaları veya leke oluşumları meydana gelebilir. Bu ürünlerde paslanma olmaması için olabildiğince kuru kalması sağlanmalıdır. Eğer parlaklığını kaybeden çay tepsileriniz varsa ılık sirkeli suda bekleterek eski haline dönmesini mümkün hale getirebilirsiniz. Mümkün olduğunca kuru kullanırsanız çay tepsilerinizi yıllar boyu keyifle kullanabilme imkanınız olur.

Çay Tepsisi Modelleri Nelerdir?

Çay sunumlarınıza şık görünüm kazandıracak birçok boyutta, şekilde, renkte, kaplamada ve desende çay tepsisi modeli bulunur. Çayları dökmeden götürmenizi de sağlayan bu tepsiler, servislerinizde en büyük yardımcınız olmaktadır. Günlük kullanımda tercih edebileceğiniz sade modeller, özel günlerinizde kullanabileceğiniz desenli ve şık modeller en uygun fiyatlarıyla Narin’ de yer almaktadır. Çay tepsileri metal, çelik, ahşap, cam gibi birçok malzemeden üretilebilir. Parlak, mat, altın, mat altın kaplamaları ile her zevke ve bütçeye hitap edecek çay tepsilerine sitemizden kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

En İyi Çelik Çay Tepsisi Seti Nereden Alınır?

Çelik çay tepsileri, hem günlük kullanımda hem de özel günlerde tercih edebileceğiniz en çok satılan çay tepsileri arasında öne çıkar. Kabartmalı desenleriyle Elit tepsi, altın detaylarıyla Vega tepsi, sade tasarımıyla Asellus tepsi en çok satılan ve en iyi çelik tepsiler arasında yer alır. İndirimli ve uygun fiyatlı çay tepsi setleri Narin’ den alınır. Oval, yuvarlak, dikdörtgen şekillerde kulplu veya kulpsuz tercih edebileceğiniz en iyi çelik çay tepsisi setlerini incelemek için sayfamıza bakmayı unutmayın.

Metal Çay Tepsisi Fiyatları Ne Kadar?

Metal çay tepsi fiyatları modellere göre farklılık gösterebilir. Sade veya altın kaplamalı en güzel ve çok satılan metal çay tepsileri her bütçeye uygundur. İncelikle tasarlanmış ve şık görünümleriyle sunularınıza klasik bir hava katacak metal tepsiler, kullanıcıların tercihleri arasında öne çıkmaktadır. Çay bardaklarınıza ve çay tabaklarınıza uyumlu olacak ürün yelpazesine sahip kategorimizde bulunan en uygun fiyatlı metal çay tepsileri servislerinizi güzelleştirecektir.
Çay Tepsisi Seti İçinde Neler Bulunur?
Çay tepsisi setleri içinde aynı tepsiden birkaç adet veya tepsinin farklı boyut ve kaplamaya sahip çeşitleri bulunabilir. Tek bir tepsi almaktan daha uygun fiyatlı olan çay tepsisi setleri, avantajlı alışveriş yapmak isteyenlerin tercihi olmaktadır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.