sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Üçlü Görünüm
Dörtlü Görünüm
Toplam 12 ürün görüntüleniyor.
1 2

Yemek Kaşığı Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Yemek kaşıkları, sofralarda olmazsa olmazların başında gelir. Günümüzde hem zamandan hem su tasarrufu sağlamak için bulaşıkları bulaşık makinesinde yıkarız. Satın alacağınız yemek kaşıklarının bulaşık makinesinde yıkanmaya uygun olup olmadığına dikkat etmelisiniz. Kategorimizde seçeceğiniz yemek kaşıklarını yemek takımlarınıza uygun seçerseniz de sofranızda daha şık bir görünüme ulaşmanız mümkün olacaktır. Servis ettiğiniz kişi sayısına göre tercih edeceğiniz yemek kaşığı takımlarında bulunan parça sayısı da değişiklik gösterecektir.

Yemek Kaşığı Boyutları Nasıl Olmalı?

Kaşıklar farklı amaçlarda kullanılabilir. Servis kaşıkları, sos kaşıkları, çay kaşıkları, tatlı kaşıkları birbirinden farklı ihtiyaçlara yönelik kullanılır ve birbirlerinden farklı boyutlarda kaşıklardır. Aralarında en yaygın kullanılan yemek kaşıkları birçok boyutta bulunabilse de genellikle 19 – 24 cm uzunluklar arasında bulunur. İhtiyacınız uygun boyutlarda yemek kaşıklarına Narin Metal’ in yemek kaşıkları kategorisinden daha detaylı göz atabilirsiniz.

Kaliteli Yemek Kaşığı Nasıl Anlaşılır?

Kaliteli yemek kaşıkları, görünüşlerinden ve elde edildikleri malzemeden anlaşılabilir. Paslanmaz çelikten mal edilmiş ve korozyona dayanıklı en uygun fiyatlı kaliteli yemek kaşıklarına Narin’ den ulaşabilirsiniz. Her zevke hitap edebilecek tasarımlara sahip ve yıllar boyu kullanım sunan kaliteli yemek kaşıklarına internet üzerinden kolaylıkla sahip olabilirsiniz. Kategorimizde yer alan ürünler arasından seçiminizi yaptıktan sonra sofralarınızda şık bir görüntü yakalamanız mümkün olacaktır.

Kaşık Hangi Maddeden Yapılır?

Yemek kültürlerinin gelişmesiyle ortaya çıkan yemek çeşitleri de artmaktadır. Bu yemek çeşitlerini için yeni kaşık türleri ortaya çıkar. Geniş malzeme türüne sahip kaşıklar, günümüzde her boyutta ve modelde bulunabilmektedir. En çok kullandığımız yemek kaşıkları genellikle paslanmaz çelikten yapılır. Tahta kaşıkların hammaddesi için ise genellikle ağaçlar kullanılır. Bazı çay kaşıkları için porselen de kullanılan malzemeler arasında yer alır.
Yemek Kaşığı Fiyatları Ne Kadar?
Yemek kaşıkları fiyatı; kaşığın yapıldığı malzemeye, tasarımına veya sahip olduğu parça sayısına bağlı olarak değişiklik gösterecektir. Her sofraya, yemeğe, ortama uygun en uygun yemek kaşıklarını sayfamızda inceleyebilirsiniz. Altın kaplama, sade, mat, krom kaplama birçok yemek kaşıkları sizlerin beğenisine sunulmaktadır. 6’ lı veya 12’ li yemek kaşıklarına sahip olmak için alışverişinizi kolayca tamamlayabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.