sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Üçlü Görünüm
Dörtlü Görünüm
Toplam 38 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 5 6 7

İkramlık Ürünler Nelerdir?

İkramların sunumları sırasında tercih edilen parçaların şıklığı, sofranın genel görünümünü büyük ölçüde etkiler. Narin olarak sizler için titizlikle hazırladığımız ürün kategorisi içerisinde çok çeşitli ikramlık seçenekleri yer alır. Çerezlik, dondurmalık, sosluk ve lokumluk, sayfamızdaki kategoride yer alan ürünlerden sadece bazılarıdır. Tüm ürünleri, istediğiniz kriterlere uygun şekilde sıralayabilir, farklı Narin seçeneklerine göz atabilirsiniz.

Şık İkramlık Modelleri Nasıldır?

Sunumun gerçekleştirildiği, birden fazla katı bulunan ikramlık tepsileri, sevilerek tercih edilen ürün modelleri arasında yer alır. Bu tepsilerin birden fazla katının bulunması, şık ve gösterişli bir duruş sergilemelerini sağlar. İkili, üçlü, dörtlü katları bulunan tepsiler, sayfamızdaki kategoride mevcuttur. Katların tasarımları, yuvarlak, oval veya kare olabilir. Ürün fotoğraflarından bu şık tasarımların genel duruşlarına ulaşabilirsiniz. Sunum ihtiyaçlarınıza uygun kat sayısına sahip seçeneği, alışveriş sepetinize ekleyebilirsiniz.

İkramlıklar Neyden Yapılır?

Narin olarak sizler için hazırladığımız ürün seçenekleri, yüksek kalitedeki metal materyallerden üretilir. Metalin kalitesi, ürünlerin tasarımları ile birleştiğinde, ortaya şık, dayanıklı, kullanışlı parçalar çıkar. Ürünlerin tasarımlarına daha canlı bir dokunuş eklemek için renkli kaplamaların kullanıldığı seçenekler mevcuttur. Bu renkli kaplamalar, yiyecekler ile temas ettiğinde sağlık için herhangi bir tehlike arz etmeyen özellik gösterir. Üretim sürecinde kullanılan tüm materyaller, sağlık konusunda testlerden geçirilir. Kontroller sonunda sunulan ürünler, gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz yüksek kalite standartlarına uygun parçalardır.

Dekoratif İkramlıklar Nereden Alınır?

Sayfamızda yer alan tüm Narin ürün modelleri, internet üzerinden alışveriş konforuyla sizlere sunulur. Beğendiğiniz ürünleri alışveriş sepetinize ekleyerek ürün kategorimizde gezebilirsiniz. Tüm kategoriye göz atabilir, sunumlarınızı farklı bir seviyeye çıkartacak ürünlere ulaşabilirsiniz. Alışveriş sepetinizi doldurduktan sonra tüm ödeme işlemlerinizi internet üzerinden tamamlayabilirsiniz.
Sunumluk İkramlık Ürün Fiyatları Ne Kadar?
Kategorimizde bulunan ürünlerin boyutlarına, tasarımlarına ve çeşitlerine bağlı olarak fiyat aralıklarında değişimler görülür. İkramlık kategorisinde sunulan tüm ürünlerin fiyatlarına sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Narin internet üzerinden alışverişe özel kampanyaları takip ederek beğendiğiniz ürünlere bu fiyatlardan yararlanarak sahip olabilirsiniz. Sunumluk ürünlerini, fiyatları artan veya azalan özelliklerine göre sıralayabilir, kategorimizi istediğiniz şekilde listeleyebilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.