sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Üçlü Görünüm
Dörtlü Görünüm
Toplam 12 ürün görüntüleniyor.
1 2

Yemek Çatalı Modelleri Nasıldır?

Yemek çatalları modelleri sofralarınızda çatal, bıçak ve yemek tabaklarınızla uyum sağlayarak şık sunumlar elde etmenize olanak sağlayacaktır. Sade tasarımlara sahip veya incelikle işlenmiş detaylara sahip en güzel yemek çatal modelleri için Narin’ e göz atabilirsiniz. Her ortamda kullanılabilen plastik çatallar, uçları sivri olmayan çocuk çatalları yemek çatalı modelleri arasında yer almaktadır. Her ihtiyaca uygun modellere en uygun fiyatlarıyla sahip olmak için zaman kaybetmeyin.

Çatal Yemek Tasarımları Nelerdir?

Her sofraya kolaylıkla uyum sağlayabilen yemek çatalları birçok farklı tasarıma sahiptir. Gösterişli sofralarınız için altın işlemeli ve göz alıcı detaylara sahip şık yemek çatalları, sade sofraları tercih edenlere yönelik zarif ve klasik görünüme sahip yemek çatalları, yıllar boyu kullanmak isteyenler için paslanmaz çelikten üretilmiş aşınmaya dayanıklı çatallar bu tasarımlardan sadece birkaçıdır. Sade, mat, altın kaplama gibi kaplama çeşitlerine sahip kategoriden zevkinize uygun yemek çatalını seçtikten sonra siparişinizi kolaylıkla tamamlayabilirsiniz.

Yemek Çatalı ve Tatlı Çatalı Arasındaki Fark Nedir?

Yemek çatalı ve tatlı çatalı arasındaki boyut farkı ikisini birbirinden ayırmaktadır. Tatlı çatalları normal yemek çatallarının biraz daha küçük versiyonlarıdır. İkisi de dört taraklı olan bu çatallardan yemek çatalı 20 – 21 cm büyüklüğünde iken, tatlı kaşıklı 17 – 18 cm büyüklüğünde bulunabilir. Sofralarda yemek çatallarından sonra kullanılan tatlı çatalları, en çok kullanılan çatal çeşitleri arasında yer alır.

Yemek Çatalı Boyutları Nasıl Olmalı?

Çatallar, ihtiyaca göre farklı boyutlarda bulunabilir. Tatlı çatalı, balık çatalı, pasta çatalı, meyve çatalı, servis çatalı gibi birçok çeşide sahip bu ürünler arasında yemek çatalları en çok kullanılan çatallardır. Yemek çatalları, sofralarımızda en çok yer alan olmazsa olmaz gereçlerdendir. 20 - 21 cm boyutlarında bulunabilen çatallar, dört taraklıdır. Her ihtiyaca uygun birçok boyutta yemek çatalına Narin’ den ulaşabilir ve kolayca sahip olabilirsiniz.
Yemek Çatalı Nereden Alınmalı?
Yemek çatalları, birinci sınıf işçilikle üretilmiş paslanmaz çelikten elde edilen ve göz alıcı tasarımları ile sofralarınız tarz katacak çeşitlere sahip Narin Metal’ den alınır. Tasarımları ile göz dolduran, uzun yıllar kullanma imkanı sunan bu yemek çatallarından indirimli fiyatlarıyla faydalanabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.