sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Üçlü Görünüm
Dörtlü Görünüm
%50 indirimli
Toplam 3 ürün görüntüleniyor.

Sütlük Ne İşe Yarar?

Kahve ve çaylara eklenen sütün aktarılmasına yardımcı olan özel tasarım sütlük çeşitleri, Narin kalitesinde sizlerle buluşturulur. Sayfamızda yer alan sütlük ürünleri, çırpılmış veya çırpılmamış sütlerin koyulması için tasarlanır. Bu sütlerin, çay veya kahve içilen bardaklara düzgün bir şekilde aktarılmasını gerçekleştirir. Kategorimizde, müşterilerin kullanım ihtiyaçlarına göre seçim yapabilecekleri farklı hacimlerde ürün modelleri yer alır.

Sütlük Nasıl Kullanılır?

Sütlük, ince ve dar ağız kısmı sayesinde sütün yavaşça aktarılmasını sağlar. Kahve üzerine yapılan göz alıcı tasarımlar da bu kaplar yardımıyla gerçekleştirilir. Sütün kahve üzerine dökülme şekli ve tekniği hem tadı hem de görüntüyü etkiler. Bu konu hakkında uzmanlaşmış bireyler, kahve üzerinde çok çeşitli desenler oluşturabilir.

Sütlük Neden Soğutmaz?

Kategorimizde yer alan ürünler, içerisine konulan sütün soğumasını veya ısınmasını engeller. İdeal sıcaklığı korunan sütler, kahve içerisine eklendiğinde tadın istenilen kıvama gelmesini garantiler. Tüm bu özellikleri ile sevilerek tercih edilen süt kaplarının iki yüz elli ve bin mililitre olmak üzere, iki hacim seçeneği sunulur. Uygun sütlük fiyatları ile istediğiniz hacimdeki ürünü sayfamızdan tercih edebilirsiniz. Kahvelere istenilen süt kıvamını ve tadını katacak bu ürünleri kullanmaya hemen başlayabilirsiniz.

İndirimli Sütlük Fiyatları Ne Kadar?

Sütlük fiyatları, hacim seçeneklerine bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Sayfamızdaki ürünlere göz atarken hem hacim seçeneklerine hem de bu ürünlerin fiyatlarına ulaşabilirsiniz. Kahvelerin sunumuna ve tatlarına güzellik katacak bu ürünlere, indirim fırsatları ile sahip olabilirsiniz. Narin kampanyalı sütlük fiyatlarından yararlanarak alışverişe başlayabilirsiniz. Kullanım ihtiyaçlarınızı karşılayan hacim seçeneğini belirleyerek indirimli fiyatlarla alabilirsiniz.
En Sağlıklı Sütlük Materyali Ne Olmalıdır?
İçerisine koyulan süt ile direkt temas haline olan ürün materyallerinin sağlıklı özellik göstermesi oldukça önemlidir. Materyalin ve kaplamanın, süt içerisinde tat bırakmayacak şekilde üretilmesi gerekir. Süt ile temas ettiğinde içeriğini kirletmeyecek, sağlık standartlarının korunmasını sağlayacak materyallerden yapılmış sütlük modelleri tercih edilir. Narin olarak sizlerle buluşturduğumuz ürünler, tam olarak bu özellikleri sunar. Üretim sürecinde tercih edilen materyaller, çeşitli aşamalarda testlerden geçirilerek sağlık standartlarına uygun olması sağlanır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.