sadsad x
asdasd
Sırala
Üçlü Görünüm
Dörtlü Görünüm
Toplam 6 ürün görüntüleniyor.

Çelik Cezve Nasıl Parlatılır?

Çelikleri parlatmak için evde yapabileceğiniz çeşitli doğal yöntemler bulunmaktadır. Önerebileceğimiz yöntemlerden biri, tuz ve sirke karışımını kullanmanızdır. Sirke ve tuzu karıştırıp cezvenin içine koyun ve 10 dakika bekletip sünger yardımıyla hafifçe ovalayın. Çeliğin parladığını rahatlıkla gözlemleyebilirsiniz. Sirke ve karbonat karışımı da metalleri parlatmak için en çok başvurulan yöntemdir. Sirke ve karbonatı karıştırıp küçük bir fırçayla nazik bir şekilde çelik cezve üzerine uygularsanız sonuç sizi memnun edecektir. Limon suyu ve tuz karışımı da size bu konuda yardımcı olacaktır. Çelik cezvelerin bulaşık makinesinde yıkanabilir olması, size ürünlerin parlaklığının korunması konusunda büyük bir avantaj sağlar.

Türk Kahvesi Cezve Fiyatları Ne Kadar?

Nostaljik kahve keyiflerinin vazgeçilmezi olan cezvelerin fiyatları, cezve setinde kullanılan materyale göre değişiklik gösterebilir. Geleneksel 3’lü cezve setlerini tercih etmek istiyorsanız Pisa, Orion ve Elit Türk kahvesi cezve seti çeşitlerimizi sitemizde uygun fiyatlı olarak bulabilirsiniz.

Cezve Seti İçinde Neler Vardır?

Cezve setinin içinde çeşitli büyüklüklerde cezveler bulunmaktadır. Kalabalık ve özel günlerde kullanmanız için büyük cezve; daha sakin günlerde kullanmanız için de orta ve küçük boyutlardaki cezveler, setlerin içerisinde mevcuttur. Aynı zamanda cezvelerin üretiminde kullanılan materyallere göre setlerimiz de mevcuttur. Cezve setlerinin içinde cezveleri asmak için bir askılık bulunur. Mutfak tezgahı üzerinde kullanabileceğiniz bu askılığa cezvelerinizi asabilirsiniz. Böylece askılığın üzerindeki cezveler her zaman ulaşabileceğiniz bir konumda ve düzenli bir şekilde bulunacaktır.

Büyük Cezve ile Kaç Kişilik Kahve Yapılır?

Battal boy adı verilen büyük cezvelerle 12-13 kişilik kahve yapılabilir. Özel ve kalabalık günlerde kullanabileceğiniz 1000 ml derinliğine kadar cezve modelimiz mevcuttur. Cezvelerimizi kısa sürede ve hızlı bir şekilde, birçok kişiye aynı anda kahve pişirebiliyor olması bakımından tercih edebilirsiniz.
Çelik Cezve Fiyatları Ne Kadar?
Cezve fiyatları kullanılan materyale, kullanım alanına, setlerdeki ürün sayısına ve setlerin içeriğine göre değişebilir. En kaliteli çelik cezve fiyatları Narin Metal’de sizleri bekliyor. Siz de ihtiyacınıza ve bütçenize en uygun cezveyi seçip sevdiklerinizle dilediğinizce kahve keyfi yapabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.