sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Üçlü Görünüm
Dörtlü Görünüm
Toplam 16 ürün görüntüleniyor.
1 2 3

Retro Sunumlar için Hangi Ürünler Kullanılır?

Çay sunumları, ikramlıklar, tepsiler, kahve setleri, küllükler ve masaüstü aksesuarları gibi çok farklı ürünler, retro sunumlar kapsamında yer alır. Taşlama tekniği ile yüzeylerine eskitme uygulanmış bu ürünler, oldukça estetik bir görünüm ortaya koyar. Birbirini tamamlayan farklı setleri alarak uyumlu görünümler elde etmek oldukça kolaydır.

Retro Sunum Ürünleri Nelerdir?

Masaüstü aksesuarları takımı içerisinde, tuzluk, biberlik, tabaklı buz kovası ve buz maşası yer alır. İkramlıkların sunumu için hazırlanmış sette, farklı çerezlik ve dondurma seti tasarımları mevcuttur. Küllük setinde, rüzgarlıklı ve normal tasarımda, birbirinden farklı boyutlarda dört farklı küllük bulunur. Çay sunumlarında, çay kaşıkları, iki farklı tasarım alternatifi ile çay tabakları ve peçetelik vardır. Kahve seti, Türk kahvesinin yanı sıra, cappucino sunumunda da kullanılabilen bardak ve aksesuarları içerir. Farklı retro sunumlar setlerini sayfamızdan görebilir, içerikleri hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Retro Sunumluk Ürünleri Nerede Satılır?

Retro tasarımın benzersiz havasını içeren çeşitli sunum ürünleri, sayfamızda online alışveriş konforu ile satılır. Kategorimizde yer alan tüm sunum ürünlerine, internet üzerinden alışveriş süreci ile sahip olmak mümkündür. Narin farkıyla sunulan bu kolaylıktan hemen faydalanabilirsiniz. İstediğiniz sunum setlerini alarak retro havasını yaşamlarınıza taşıyabilirsiniz.

En İyi Retro Sunumlar Hangileri?

Narin olarak sizler için özenle hazırladığımız kategori içerisinde beğenilerek tercih edilen çok çeşitli sunum tasarımları vardır. Özel peçetelikler bunlar arasında ilk sıralardadır. Masaların sunum şıklığını farklı bir seviyeye taşıyan bu peçetelikler, benzersiz Retro havasını taşır. Retro tarzına ister peçetelikler ile ister sayfamızdan beğendiğiniz farklı sunum ürünleri ile sahip olabilirsiniz. Farklı setleri alarak bu tasarımların birbirlerini tamamlayan görünümlerinin şıklığını sunumlarınıza ekleyebilirsiniz.
Retro Sunum Ürünleri Ne Kadar?
Setlerin kapsamlarına bağlı olarak sayfamızda yer alan ürünlerin fiyat aralıkları büyük bir çeşitlilik gösterir. Farklı boyut alternatiflerinde tabaklar benzeri çeşitli ürünler içeren setler, kapsamlı bir içeriği barındırdığından buna uygun fiyat aralıkları bulunur. Retro sunumlar ürünlerinin ortak noktası, en yüksek kalitedeki tasarımların, olabilecek en indirimli fiyat aralıkları ile sayfamızda yer almasıdır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.