sadsad x
asdasd
Sırala
Üçlü Görünüm
Dörtlü Görünüm
Toplam 11 ürün görüntüleniyor.
1 2

Metal Şekerlik Nasıl Parlatılır?

Metal şekerlik nasıl parlatılır? Metalleri parlatmak için doğal yöntemlerin tercih edilmesi daha iyi olacaktır. Sirke ve karbonat karışımı metalleri parlatmak için en çok başvurulan yöntemdir. Sirke ve karbonatı karıştırıp küçük bir fırçayla nazik bir şekilde metal şekerlik üzerine uygularsanız sonuç sizi memnun edecektir. Limon suyu ve tuz karışımı da size bu konuda yardımcı olacaktır.

Dekoratif Şekerlik Modelleri Nelerdir?

Dekoratif olarak gümüş ve bakır şekerlik modelleri daha çok tercih edilmekle birlikte altın sarısı şekerliklere de sıklıkla rastlayabilirsiniz. Şekerlikler cam, gümüş, metal, porselen, seramik, bambu, plastik, ahşap, ve bakır gibi malzemelerden de üretilebilir. Kristal şekerlikler sizleri estetik görünüş açısından memnun edecektir. Gondol adı verilen oval kaplı şekerlik modeli de evinize estetik ve neşeli bir hava katacaktır. Farklı tasarımlara sahip şekerliklerimizle misafirlerinize yaptığınız sunumları farklılaştırabilirsiniz. Modellerimizin yüzeylerine uyguladığımız parlak, mat ve altın kaplamalarla, sizlere çeşitli tasarımlar sunulmaktadır. Özel kaplamalarımızın yanında Swarovski taşlı modelleri de tercih ederek sunumlarınıza zarif ve gösterişli bir hava katabilirsiniz.

Bayram Şekerliği Nasıl Olmalıdır?

Bayram şekerliği seçerken daha çok göze hitap eden dekoratif şekerliklerden olmasına dikkat etmelisiniz. Bu tarz şekerlikler kapaklı olarak üretilir. Şekerlik , evinizde sehpa ya da masa üzerine yerleştirdiğinizde dekoratif olarak bulunduğunuz ortama sıcaklık katmalıdır. Sitemizde kendinize ve evinize uygun şekerlik modelleriyle estetik açıdan da kullanım olarak kalite arayışınızda da arzu ettiğiniz görünümleri ve kullanımları elde edebilirsiniz.

Nostaljik Toz Şekerlik Nereden Alınmalı

Nostaljik toz şekerlik pratiklik açısından kullanım kolaylığı sağlar. Kapaklı olduğu için hem toz şeker hem de küp şeker için kullanıma uygundur. Narinmetal.com adresimizi ziyaret ederek estetik zevkinize ve bütçenize en uygun kaliteli şekerlikleri bir arada bulabilirsiniz.
Şekerlik Modelleri Ölçüleri Nasıldır?
Şekerlik modelleri ölçüleri kullanım alanınıza ve amacınıza, evde kalabalık yaşayıp yaşamadığınıza göre değişkenlik gösterir. Dekoratif şekerlikleri sadece bayramlarda kullanacaksanız orta boy ve yayvan bir model tercih edebilirsiniz. Günlük kullanım için size kolaylık sunan derin, kavanoz tarzı şekerlik modellerini kullanabilirsiniz. İhtiyacınıza göre her ölçüden şekerlik çeşitlerimiz mevcuttur.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.