sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Üçlü Görünüm
Dörtlü Görünüm
Toplam 9 ürün görüntüleniyor.
1 2

Küllük Modelleri Nelerdir?

Sigara ve benzeri tütün maddelerinden oluşan küllerin dökülebileceği özel çöp alanları, şık tasarımları ile sayfamızdaki ürün kategorisinde yer alır. Rüzgarlıklı küllük tasarımları, popüler olarak tercih edilen modellerden birisidir. Açık havalarda kullanılan bu eşyaların, içerisinde birikmiş küllerin etrafa saçılmasını engelleyen korunaklı bölmesi bulunur. Ayaklı küllük modelleri, faydalı özellikleri ile sevilerek tercih edilen bir diğer ürün seçeneğidir. Sayfamızdaki kategoriyi sıralayarak farklı kullanım alanlarına uygun, tüm tasarım seçeneklerine ulaşabilirsiniz. Aralarından sizin kullanım alanınıza ve amacınıza uygun olan ürünleri, Narin Metal üzerinden online alışveriş sepetinize ekleyebilirsiniz.

Kokusuz Küllük Nerede Satılır?

Küller, bu küçük toplama kaplarına döküldüğünde belirli bir süre sonra koku yaratır. Bu koku ilk anda da belli olmakla birlikte, zaman geçtikçe kendisini daha çok gösterir. Sayfamızda yer alan kokusuz özellikteki küllük modelleri, bu sorun için özel olarak tasarlanmıştır. Sigaranın külleri kap içerisine bırakıldıktan sonra oluşan kokunun yayılmasını engelleyen tasarımları bulunur. Bu tasarımlar sayesinde yaşam alanlarının hava kalitesi de yükseltilmiş olur. Özel tasarımlı Narin Metal ürünleri, istenmeyen kokuların önüne geçer.

En Kaliteli Ayaklı Küllük Çeşitleri Neler?

Masaüstü ürün tasarımları, yüksek kaliteli ürün modelleri arasında yer alır. Bu tasarımdaki ürünler, ayaklı küllük modellerine oranla daha az bir depolama hacmine sahiptir. Masaüstünde az sayıda kişinin sigara küllerinin atılması için gerekli alanı sağlar. Ayaklı küllük modelleri, Narin Metal olarak sizler için özenle hazırladığımız parçalar arasındadır. Bu ürün çeşitleri, açık havada ve toplu kullanımın gerçekleştiği noktalarda ideal özellik gösterir. Boyutları ve tasarımları değişiklik gösteren ayaklı modellere, kategorimizden ulaşabilirsiniz.

Duvara Monte Edilebilir Küllük Nereden Alınır?

Duvara monte edilebilir küllük, geniş hacim kapasiteli tasarımları ile sayfamızdaki kategoride yer alır. Bu ürün tasarımı, duvara kolayca sabitlenmesini sağlayan ek parçalar ile birlikte gelir. Duvara sabitlenmiş ve geniş hacimli olması, içerisindeki küllerin temizlenmesinin istenilen sıklıkta olmasını sağlar. Sürekli olarak için dolduğu için boşaltılması gereken dar bir hacmi bulunmaz. Bu faydalı özellikleri sunan, duvara monte edilebilen ürünlere, sayfamızda bulabilir, internet üzerinden alışveriş adımlarını takip ederek sahip olabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.