sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Üçlü Görünüm
Dörtlü Görünüm
Toplam 11 ürün görüntüleniyor.
1 2

Kahve Sunumlukları Nasıl Olmalı?

Sunulan kahvenin çeşidine bağlı olarak koyulması gereken bardakların tasarımları büyük bir değişiklik gösterir. Bu nedenle uygun kahve için doğru kahve sunumlukları bulunması oldukça önemlidir. Narin olarak sizler için hazırladığımız kahve sunumluğu kategorisi içerisinde, latte, cappuccino, Türk kahvesi gibi farklı çeşitlere uygun tasarım alternatifleri bulunur. Ahşap kahve sunumluk ve metal sunumluk seçenekleri de sayfamızda mevcuttur.

Ahşap Kahve Sunumluk Nerede Satılır?

Ahşap kahve sunumluk, zarif duruşu ile sevilerek tercih edilen tasarım alternatifleri arasında yer alır. Kahvelerin sunumunda sıklıkla kullanılan bir materyal olan ahşap hem işlevsel hem de dekoratif özelliklere sahiptir. Ahşap kahve sunumluk seçenekleri, sizler için hazırladığımız ürün kategorisi içerisinde satılır.

Kahve Sunumluğu Modelleri Nelerdir?

Herkesin aradığı özellikleri sunan bir tasarıma ulaşması için kahve sunum seti modelleri büyük bir değişiklik gösterir. Oval Türk kahve takımı, sayfamızın popüler ürün setleri arasındadır. Üçgen ahşap altlığı bulunan kahve seti, modern tasarımı ile sevilerek tercih edilen bir başka modeldir. Kategorimizdeki ürünleri sıralayarak tüm kahve sunumlukları modellerine göz atabilirsiniz.

Kahve Takımı ve Kahve Seti İçinde Neler Bulunur?

Latte, Türk kahvesi gibi farklı çeşitlerin kahve sunum seti içerisinde yer alan parçalar değişiklik gösterir. Latte kahve sunumluğu içerisinde bir adet tabağın yanı sıra bu içeceğe uygun uzun bir bardak yer alır. Türk kahve seti içinde ise, Türk kahvesi fincanı, su bardağı, lokumluk kapağı ve kahve takımı tepsisi bulunur. Kahve sunumlukları daha ilgi çekici hale getiren desen kalıpları da sayfamızdaki kategoride sunulur. Latte ve cappuccino gibi içecekler üzerinde, bu kalıplar yardımıyla çeşitli desenler çizilir. Kalp, kar tanesi, gülen yüz ve çam ağacı, kahve takımı kategorimizden ulaşabileceğiniz desenlerden bazılarıdır.
Kahve Sunum Seti Kaç Parçadan Oluşur?
Kahve sunumluğu parça sayısı, sunumu yapılacak kahvenin türüne göre değişiklik gösterebilir. İki parça ürün içeren kahve seti seçeneklerinin yanı sıra beş parçanın bulunduğu setler de mevcuttur. Kahve sunum seti seçeneklerine göz atarken parça sayıları ve set kapsamları hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.