sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Üçlü Görünüm
Dörtlü Görünüm
Toplam 15 ürün görüntüleniyor.
1 2 3

Petit Home Ürünleri Nerede Satılır?

Altın tasarım detayları ile görünümlerine şıklık katılmış Petit Home ürünleri, Narin’de sizlerle buluşturulur. Sayfamızda yer alan tüm ikramlık ve sunumluklar, internet üzerinden alışveriş konforu ile satılır. Kategorimizdeki ürünleri sıralayarak özel tasarım detaylarını görebilir, farklı ürün çeşitlerine ulaşabilirsiniz. Aralarından beğendiğiniz ürünlerini, Narin online alışveriş sepetinize ekleyebilirsiniz.

Petit Home Ürünleri Nelerdir?

Petit Home kategorisi içerisinde beğenilerek tercih edilen çok çeşitli ürünler yer alır. Bunlar arasında ilk sıralarda, çerezlikler gelir. Çerezlik ürünleri, üçlü ve dörtlü kâse tasarımları ile sunulur. Bu kaselerin bir araya geldikleri noktada, at, geyik ve yaprak gibi zarif, altın rengi kaplamalı figürler yer alır. Bu kategoride bulunan ve zarif tasarımı ile dikkatleri üzerine çeken bir diğer ürün, buz kovasıdır. Altın rengi kaplamalı kulpları, geyik figürlerini içerir. Serinin diğer ürünleri ile uyumlu bir tasarım gösterir.

Petit Home Ürünleri Neyden Yapılır?

Dekoratif tasarım ayrıntılarına sahip bu ürünler, yüksek kalitedeki metal materyallerden yapılır. Paslanmaz çelik üzerine yapılan özel kaplamalar, ürünlere şık görünümlerini kazandıran ayrıntılarıdır. Ürünlerin yapıldıkları malzemeler ile birlikte boyutları ve kaplamalarıyla ilgili detaylar kendi sayfalarında yer alır.

Petit Home İkramlık Çeşitleri Nelerdir?

Sunumlara şıklık katan ikramlık çeşitleri, sayfamızdaki kategoride sizlerle buluşturulur. İki katlı ikramlık modelleri, popüler olarak tercih edilen ürünler arasındadır. Yuvarlak tasarımlara sahip bu ürün modellerinin alt katı üste oranla daha geniştir. Bu tasarım detayları, sunumları daha zarif bir görünüm kazandırır. Alt kat çapının on beş santimetre ve üst kat çapının on santimetre olduğu ürünler, sizlerle buluşturulur. İki katlı modellerin yanı sıra, üç katlı ikramlıklar da kategorimizde bulunur. Bu ikramlık tasarımlarının en üst noktasında kulp görevi üstlenen, altın rengi kaplamalı zarif figürler vardır. Yaprak, at ve geyik figürleri, ikramlıkların üzerlerinde de tasarım ayrıntısı olarak kullanılır.
Petit Home Ürünlerinde Fiyat Aralığı Nedir?
Petit Home kategorisinde bulunan tüm ürün çeşitleri, indirimli fiyat aralıklarında sizlerle buluşturulur. Zarif tasarımlara sahip bu ürünleri, yaşam alanlarınıza taşımayı kolaylaştıran kampanyaları takip edebilirsiniz. İndirim fırsatlarından yararlanarak beğendiğiniz altın figürlerle süslenmiş ürünleri alabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.