sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Üçlü Görünüm
Dörtlü Görünüm
Toplam 12 ürün görüntüleniyor.
1 2

Tatlı Bıçağı ile Yemek Bıçağı Arasındaki Fark Nedir?

Tatlı bıçağı ile yemek bıçağı arasındaki farklılık boyutlarından kaynaklanır. Yemek bıçaklarının küçültülmüş hali olan tatlı bıçakları, sadece tatlı yerken değil meyve veya mezelerde de kullanılır. Tatlı bıçakları 19 – 20 cm arasında olabilirken, yemek bıçakları 22- 23 cm uzunlukları arasında bulunur. En çok kullanılan bıçak çeşitlerinden biri olan tatlı bıçaklarına sitemizden göz atabilirsiniz.

Tatlı Bıçağı Hangi Maddeden Yapılır?

Tatlı bıçakları birçok malzemeden elde edilebilir. Aralarında en çok tercih edilen malzeme paslanmaz çelikten elde edilmiş tatlı bıçaklarıdır. Çeliğin yanında ahşap, plastik gibi maddelerden üretilmiş tatlı bıçakları da bulunmaktadır. Paslanmaz çeliğin sade, mat veya altın kaplanmasıyla elde edilebilen en kaliteli tatlı bıçaklarına Narin Metal’ den ulaşabilir ve beğendiğiniz ürünlere indirimli fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Tatlı Bıçağı Boyutları Nasıldır?

Bıçaklar, kullanım amaçlarına ve boyutlarına göre birbirinden ayrılarak çok geniş yelpazeye sahip bir kategori oluşturur. Yemek bıçakları, ordövr bıçakları, meyve bıçakları, balık bıçakları gibi birçok çeşidi olan bıçaklar arasından çokça tercih edildiklerinden tatlı bıçakları öne çıkmaktadır. Diğer bıçaklara göre boyut olarak daha küçük olan tatlı bıçakları birçok amaca hizmet edebilir. 19 veya 20 cm uzunlukları arasında yer alabilen bu bıçaklarla tatlı sunumları, meyve servisleri yapılabilir.

Tatlı Bıçağı Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Uzun yıllar keyifle kullanabileceğiniz tatlı bıçaklarına karar verirken göz önünde bulundurmanız gereken birkaç madde vardır. Öncelikle elde edildiği malzemenin paslanma yapmayacak bir madde olması kullanım ömrü için önemlidir. Paslanmaz çelikten elde edilen Narin tatlı bıçakları kalitesinden yıllar boyunca ödün vermez. Bir diğer dikkat edilmesi gereken nokta bıçakların herhangi bir kazaya sebebiyet vermeyecek şekilde üretilmiş olmasıdır. Koruma mekanizmaları sayesinde mutfak kazalarını engelleyebilecek en uygun fiyatlı tatlı bıçaklarına sitemizden ulaşabilirsiniz.
Tatlı Bıçağı Fiyatları En Uygun Nerede?
Tatlı bıçağı fiyatları; bıçağın markasına, modeline, boyutlarına, malzemesine göre değişiklik gösterebilir. Her zevke hitap edebilecek ve her bütçeye uygun fiyatlara sahip tatlı kaşıklarına Narin Metal’ den kolaylıkla sahip olabilirsiniz. 150 TL ve üzeri ücretsiz kargo imkanı sunan Narin tatlı bıçaklarını sunumlarınıza katmak için vakit kaybetmeyin.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.