sadsad x
asdasd
Kurumsal

Hakkımızda

1967 ‘de kurulan Narin,  Türkiye’de zücaciye ve endüstriyel mutfak sektöründe önde gelen firmalar arasında yer almaktadır.  Firmanın köklü geçmişinin arkasında  “sürdürülebilir kalite” yaklaşımı vardır. Narin, yüksek kalite anlayışına önem vererek müşteri odaklı çalışmalarında beklenti ve ihtiyaçları her zaman ön planda tutmuştur.   Kurulduğu günden bu yana kendi bünyesinde yüksek teknolojisiyle üretim yapan  firma, ürün yelpazesini çeşitlendirerek, piyasanın rekabetçi ortamında kendi koleksiyon ve tasarımlarıyla bulunmayı tercih etmiştir. Ürün gamında yaklaşık 1000 farklı kaleme sahip firmanın öne çıkan ürünleri çatal kaşık ve bıçağın yanında ev serileri, masaüstü aksesuarları, horeca ve açık büfe ekipmanları olmuştur.

Geniş ürün yelpazesiyle esnek bir üretim yapısına önem veren firma çalışmalarını uzmanlaşmış kadrosuyla İstanbul- Güneşli fabrikasında devam ettirmektedir.  Narin, Mercan’da bulunan toptan satış ve Güneşli fabrika satış mağazalarında ürünlerini müşteriyle buluştururken, Türkiye’nin her noktasındaki satış kanallarına da ulaşarak ürünlerini sizlere etkin bir şekilde ulaştırmaktadır.

İç pazarın yanı sıra dış pazardaki etkinliğini de arttıran Narin; Mısır, İran, Irak Azerbaycan, Kosova, Romanya, İspanya, Hollanda ve Kanada gibi ülkelere ihracat yapmaktadır.

Misyonumuz:

Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlayarak, esnek üretim yapısı ve yüksek kalite anlayışıyla geniş urun yelpazemizi uygun fiyatlarla hem iç hem de diş pazarda tüketicilere etkin bir şekilde ulaştırmaktır.

Vizyonumuz:

Türkiye’de ve dünyanın birçok ülkesinde fark ve değer yaratarak tüketicilerin ilk tercihlerinden biri olmanın yanında, hem iç hem dış pazarda bilinen bir marka olmaktır.

Değerlerimiz:

- Saygınlık

- Güvenilirlik

- Duyarlılık

- Sürdürülebilir kalite

- Müşteri odaklılık

- Yenilikçilik

- Verimlilik

 

Tarihçe

1967 yılında; Narin, iki kardeş tarafından Süleymaniye’de kurulmuştur.  Küçük bir atölyede metal resim çerçevesi üretimine başlayan kardeşler, ilk zamanlarda üretimini el presleriyle gerçekleştirmişlerdir.  Kısa zamanda atölyelerini büyüterek paslanmaz çelikten ceviz makinesi, püre makinesi, kabak oyacağı gibi o zamanlar Türkiye’de üretimi pek yaygın olmayan mutfak aletleri üretimine başlamışlardır. 

1975 yılında;  Narin markasıyla Bayrampaşa’da fabrika kurarak, ürün gamlarını arttırabilecek kapasiteye gelen kardeşler, çatal-kaşık-bıçak üretimiyle ürünlerini çeşitlendirmişlerdir.  

1994 yılında;  Narin, ürün yelpazesine çatal, kaşık ve bıçağın yanında çaydanlık, cezve, çay seti ve tencere eklemiştir. Ürün gamını çeşitlendiren firma, üretim kapasitesini ve gücünü arttırarak uzmanlaşmış kadrosunu İstanbul-Güneşli ’ye taşımıştır. 

1994 yılından bu yana ürün çeşidine çatal-kaşık-bıçak ve ev serilerinin yanında masaüstü aksesuarları, horeca ve açık büfe ekipmanlarını ekleyen Narin,   üretim hattını yeni teknolojilere adapte ederek altyapısını güçlendirmeye , müşteri ihtiyaç ve beklentilerini etkin bir şekilde karşılamaya devam etmektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.