sadsad x
asdasd
Garanti ve İade Koşulları

Garanti Koşulları

Tüm ürünler üretim hatalarına karşın, üretici firmanın garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız.
Ürün üzerinde yapılan değişiklikler, ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

Ürün İade Koşulları

Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 14 gün içerisinde sayfamızdaki online destek bölümünden bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün, yenisi ile değiştirilecektir.

Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 14 günlük süre içerisinde ürün orjinal kutusuyla birlikte hasar görmüş ya da kullanıldıysa ürünün iade ve değişimi yapılamaz. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.


İadenizi Aras Kargo ile hiçbir ücret ödemeden bize yollayabilirsiniz.

İade edilecek ürünü siparis@narinmetal.com'a mail atarak ya da 0212 630 84 34 numaralı telefondan ulaşarak bildirebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.