sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Üçlü Görünüm
Dörtlü Görünüm
Toplam 32 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 5 6

Servis Ürünleri Nelerdir?

Servisi yapılan unsurlara bağlı olarak kullanılması gereken parçalar değişiklik gösterir. Bu ürünler hem tasarım hem de işlevsel açıdan servisi yapılacak unsur için özel olarak tasarlanır. Servis ürünleri arasında, buz maşası, salata maşası, ızgara maşası, makarna maşası, pasta maşası, şeker maşası, kepçe ve spatula gibi çok çeşitli tasarımlar bulunur. Narin olarak sayfamızda sunduğumuz kategorimizde, bu ürün tasarımlarının hepsi yer alır.

Servis Ürünleri Nereden Alınır?

Sayfamızda ürünler, tekli, ikili, üçlü alım seçenekleri, farklı tasarım çeşitlerini içeren setler şeklinde sunulur. Alışveriş sürecini kolaylaştıran bu ürünler, uygun fiyat aralıklarında sizlerle buluşturulur. Sayfamızda, kullanım ihtiyaçlarınızı karşılayacak ve tasarımları ile mutfaklarınızı tamamlayacak maşalara ulaşabilirsiniz. Kepçe, spatula, kaşık ve kevgir içeren setler arasından seçiminizi yapabilirsiniz.

En Şık Dekoratif Servis Ürünleri Hangileri?

Narin olarak sizlerle buluşturduğumuz ürünlerin yüksek kalitesi, dekoratif açıdan harika özellik göstermelerini sağlar. Üretim sürecinde kullanılan materyaller, kalitelerini şık duruşları ile gösterir. Sayfamızdan alacağınız her ürün ile, yüzey kaplamaları zarif bir duruş sergileyen servis parçalarına sahip olabilirsiniz. Servis spatulalarında sunulan mor, gri ve kırmızı renk seçeneklerimize ulaşabilirsiniz. Diğer ürünlerde bulunan sade ve mat kaplama alternatifleri arasından beğendiklerinizi seçebilirsiniz.

Servis Ürünleri Fiyatları Ne Kadar?

Kampanya fırsatları ile sayfamızda sunulan servis ürünleri, oldukça uygun fiyat aralıklarına sahiptir. Narin olarak hazırladığımız bu kategoride yer alan fiyat aralıkları, servis setlerine ulaşmayı kolaylaştırır. Set kapsamları, ikili veya üçlü ürün alımları gibi durumlar, fiyat aralıklarında değişiklikler oluşturabilir. Beğendiğiniz ürünlerin set içerikleri hakkında daha fazla bilgi edinerek fiyatları ile karşılaştırmalar yapabilirsiniz. Set kapsamları hakkında detaylı bilgilere, Narin ürünlerinin kendi sayfalarından ulaşabilir veya ürün fotoğraflarından set içeriklerini görebilirsiniz.
Mutfak Servis Ürünleri Neyden Yapılır?
Servis ürünleri seçeneklerinin büyük bir kısmı, paslanmaz çelikten yapılan mutfak araç gereçleridir. Spatula gibi ürünlerde, yüksek yoğunluklu plastiklerin kullanıldığı kısımlar bulunur. Üretim süreçlerinde tercih edilen materyaller, ürün çeşitlerine uygun olacak şekilde seçilir. Bu mutfak araç gereçleri ile sunumlar kolaylıkla yapılır. Tutumu kolay olacak şekilde tasarlanan modeller, yüksek kaliteli materyaller ile birleştiğinde, kullanıcı memnuniyeti kazanmış ürünler ortaya çıkar.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.