sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Üçlü Görünüm
Dörtlü Görünüm
Toplam 12 ürün görüntüleniyor.
1 2

5'li Servis Seti İçerisinde Neler Bulunur?

5’ li servis seti içerisinde mutfakta ihtiyaç duyabileceğiniz birçok malzeme yer alır. Bu setlerin içerisinde kepçe, servis çatalı, kevgir, spatula, servis kaşığı veya maşa bulunabilir. Salatalarınızı kolayca servis etmenizi sağlayan servis maşaları, çorbaları tabaklamanız için kepçeler ve çok daha fazlasını bu setlerin içinde bulunan malzemelerdendir. En kaliteli malzemelerden üretilmiş ve şık görünen 5 ‘ li servis setleri her mutfakta bulunması gereken araç gereçlerin başında yer almaktadır.

5 Parça Servis Seti Ürünleri Nelerdir?

Şık tasarımlı ve pratik kullanım sağlayan yapılarıyla sunum yapmak veya yemek hazırlamak için kullanabileceğiniz birçok servis seti ürünü bulunur. Pasta servis setleri, kızartma kevgirleri, çırpıcı, salata maşası, makarna servis etmek için kullanabileceğiniz servis maşaları 5 parça servis seti ürünleri içinde yer alabilir.

Paslanmaz 5'li Servis Seti Nerede Satılır?

Paslanmaz çelikten üretilmiş 5’ li servis setleri Narin Metal tarafından sizlere sunulmaktadır. Paslanmaz çelikten üretilmeleri sayesinde uzun kullanım ömrü sunan servis setlerini yıllarca kullanabilmeniz mümkündür. Parlak görünümleri ile her zevke uyabilecek tasarımlara sahip bu setlere en uygun fiyatlarla sitemizden sahip olabilirsiniz. Mutfaktaki en büyük yardımcınız olacak paslanmaz 5’ li servis setleri ile tanışmak için vakit kaybetmeyin.

5 Parça Servis Seti En Uygun Nerede?

5 parça servis seti fiyatları, ürünün yapıldığı malzemeye göre değişiklik gösterebilmektedir. Paslanmaz çelik ürünler 50 yıla kadar kullanım garantili olmaları sayesinde avantajlı bir alışveriş yapmanızı sağlayacaktır. Keyifle kullanabileceğiniz ve işinizi kolaylaştıracak 5 parça servis setleri en uygun fiyatlarıyla Nehir’ de sizlerle buluşmaktadır. Servis setlerine indirimli fiyatlarıyla sahip olmak için alışverişinizi kolayca tamamlayabilirsiniz.
5'li Servis Seti Ne İşe Yarar?
Yemek yaparken ve yaptığınız yemeği sunarken yardım alabileceğini yemek servisi setleri, mutfak işlerini sizin için daha pratik hale getirir. Hem işlevsel olmaları hem de şık görünümleriyle en büyük yardımcınız olacak servis setleri en ucuz fiyatlarla sitemizde sizlere sunulmaktadır. Tatlıları, yemekleri, salataları, çorbaları kolay ve şık şekilde servis etmenizi sağlayan en uygun fiyatlı 5’ li servis setleri için kategorimize göz atabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.