sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Üçlü Görünüm
Dörtlü Görünüm
Toplam 18 ürün görüntüleniyor.
1 2 3

Titan Kaplama Nedir?

Paslanmaz çelik materyal kullanılarak üretilen sunum parçaları, titan kaplama ile hoş görünümler kazanır. Titanyum yüzey kaplamaları, estetik görünüme kendine has bir şıklık katar. Sunum parçalarının yüzeylerini daha dayanıklı hale getirerek kullanım ömürlerinin uzamasını da sağlar. Narin olarak sizlere sunduğumuz bu kategori içerisinde, titanyum ile kaplanmış çok çeşitli ürünler bulunur. Ürünler, tekli alınabildiği gibi, kullanım ihtiyaçlarınızı karşılayacak setler şeklinde de satın alınabilir. Bu setler, Narin tarafından sizler için bir araya getirilirmiştir. Parça sayıları ve içerikleri değişiklik gösteren setlere de sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Titan Kaplama Ne İşe Yarar?

Titanyum ile kaplanmış ürünler, sahip oldukları renkleri oldukça şık şekilde yansıtır. Sizlere sunduğumuz kategori içerisinde, antrasit- parlak, antrasit- eskitme, bakır- parlak, bakır- eskitme gibi farklı seçenekler yer alır. Titanyum materyali, paslanmaz çelik üzerinde kaplama olarak kullanıldığında, darbelere karşı daha güçlü olmasını sağlar. Genel dayanıklılığı arttırır ve bu da zamansız bir şıklık taşıyan ürünlerin kullanılabileceği süreyi uzatır.

Titan Kaplama Nerelerde Kullanılır?

Titan kaplama, içki kovası setlerinde, baharatlıklarda, sunumluklarda ve çeşitli masaüstü aksesuarlarında kullanılır. Kategorimizdeki ürünleri sıralayarak bu kaplama tekniğinin kullanıldığı tüm ürünleri görebilirsiniz. Yüzey kaplamalarının ürün üzerindeki duruşlarını, fotoğraflarından ulaşabilirsiniz. Tasarım özelliklerini de bu fotoğraflardan görerek alışveriş seçimlerinizi bu şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Titan Kaplama Sunum Ürünleri Nelerdir?

Buz kovası, buz maşası, tuzluk ve biberlik seti, sayfamızda sıklıkla tercih edilen ürünler arasında bulunur. Buz kovası ve şarap kovası içeren set seçeneği de sevilerek kullanılan ürünlerimizdendir. Bunların yanı sıra, şamdan, peçetelik, çerezlik ve tepsiler de titan kaplama ürünler arasında yer alır. Titanyum kaplamaya sahip tüm ürünleri, kategorimizdeki parçaları listeleyerek görebilirsiniz. Titanyum kaplama set şeklinde sunulan ürün içeriklerine, kendi sayfalarından ulaşabilirsiniz.
Titan Kaplama Ürünleri Pahalı Mıdır?
Bu özel kaplama tekniğinin şık duruşunu isteyen herkesin ulaşabileceği kampanya fırsatları, sayfamızda sunulur. Narin olarak müşterilerimiz için hazırladığımız indirimli setler, şık parçalara sahip olmayı kolay hale getirir. Uygun fiyat aralıkları ve Narin online alışveriş süreci hakkında detaylar, sayfamızda bulunur. Titanyum kaplama ürünlerden istediklerinizi alışveriş sepetinize ekleyebilir, indirimli fiyatlar ile ödeme işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.