sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Üçlü Görünüm
Dörtlü Görünüm
Toplam 3 ürün görüntüleniyor.

Dondurmalık Ölçüleri Nasıl Olmalı?

Sunumların şıklığını arttıran dondurmalık seçeneklerinin ölçüleri, standartlara uygun şekilde sizlerle buluşturulur. Sayfamızda yer alan dondurmalık kup ölçüleri, çapı yaklaşık dokuz santimetre olacak şekilde sunulur. Yükseklikleri ise, yedi ila sekiz santimetreye kadar çıkan ürün seçenekleri mevcuttur. İstediğiniz modelin ve rengin tam ölçülerine, ürünlerin kendi sayfalarını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

Dondurmalıklar Neyden Yapılır?

Kategorimizde sizlere sunduğumuz dondurmalık seçenekleri, yüksek kalitedeki metal materyallerinden üretilir. Materyalin yüksek kalitesi, ürünlerin şık duruşlarını sağlayan özellikleridir. Bu kalite, özel tasarımlar ile bir araya geldiğinde ortaya harika sonuçlar çıkar. Üretim sürecinde tercih edilen materyal, içerisine yerleştirilen dondurmanın uzun süreler boyunca soğuk kalmasına yardımcı olur. Materyalin büyük bir titizlikle şekillendirilmesi, içerisinde bulunan dondurmaya tat geçmesi gibi sorunların önüne geçer. Dondurmaların sağlıklı ve tadının bozulmadan koyulabileceği bir sunumluk özelliği gösterir.

Dondurmalık Modelleri Ne İle Kaplanmıştır?

Kaplama özellikleri değişiklik gösteren dondurmalık kup seçenekleri, kategorimizde sizlerle buluşturulur. Sade kaplamaların yanı sıra eskitmeli kaplama alternatifleri de sunulur. Eskitme kaplamanın Retro görünümü, ürün modellerine farklı bir hava kazandırır. Tarz ve tasarım açısından sunulan bu alternatifler, aradığınız özellikleri sunan ürünlere ulaşmayı kolay hale getirir. Kaplama seçeneklerinin yanı sıra, farklı ölçü seçenekleri de sunulur. Alışveriş sepetinize eklemek istediğiniz ürünlerin kaplama özellikleri ile birlikte ölçülerini de seçmeniz gerekir. Böylelikle tüm tasarım ayrıntılarını ihtiyaçlarınıza ve isteklerinize uygun olarak tercih ettiğiniz sunumluklar elde edebilirsiniz.

Dondurmalık Kup Çeşitleri Nerede Satılır?

Narin olarak sizlerle buluşturduğumuz ürün kategorisi içerisinde dondurmalık kup seçenekleri satılır. İstediğiniz sayıda sunumluk ürününe ulaşabileceğiniz sayfamızdan alışverişinizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Güvenli ödeme adımlarını takip ederek Narin konforlu online alışveriş sürecini hızla tamamlayabilirsiniz.
Dondurmalık Fiyatları Ne Kadar?
Misafirlere sunumlar için gerekli sayıda dondurmalık ürünlerine kolayca ulaşabilmeniz için uygun fiyat aralıkları sayfamızda yer alır. Narin olarak sizlerle buluşturduğumuz çoklu alım olanakları, alışveriş sepetinize istediğiniz sayıda ürünü eklemenizi mümkün kılar. İndirim fırsatlarını takip ederek istediğiniz sayıda ürünü alışveriş sepetinize koyabilirsiniz. Evinizin konforundan ayrılmanıza gerek kalmadan bu ürünleri, kapınızdan teslim alabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.