sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Üçlü Görünüm
Dörtlü Görünüm
Toplam 7 ürün görüntüleniyor.
1 2

Lokumluk Neyden Yapılır?

Misafir gelindiğinde yapılan sunumların bir parçası olan lokumluk , büyük bir titizlikle seçilmiş metal materyalden üretilir. Tasarımı ve malzemesi, kullanım süreci boyunca dayanıklılık gösterecek şekilde ayarlanır. Narin Metal tarafından sizler için üretilmiş bu lokumluk sunumluk modelleri ile uzun süreli bir kullanım sürecinin mutluluğuna ulaşabilirsiniz.

Lokumluk Ölçüleri Nasıldır?

Kategorimizde yer alan lokumluk ölçüleri, ideal bir sunum için özel olarak seçilir. Bu ürünlerin standart ölçüleri, 13,3 santimetre olarak geçer. Sayfamızda yer alan ürün fotoğraflarından ölçülerin ve tasarımının genel duruşuna göz atabilirsiniz. İçerisinde lokum ile nasıl göründüğüne ulaşabilir, alışveriş sürecinde seçiminizi bu şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Lokumluk Sunumluk Çeşitleri Nerede Satılır?

Narin Metal olarak sizler için hazırladığımız lokumluk sunumluk seçenekleri, lokumluk kategorimizde yer alır. Sayfamızda yer alan tüm ürün modelleri, internet üzerinden alışveriş konforu ile satılır. Misafir sunumlarınızda masanın köşesinde yerini alacak bu ürünlere, evinizin konforundan ayrılmadan sahip olabilirsiniz. Alışveriş işlemlerinin hepsini internet sitemiz üzerinden tamamlayabilir, kısa dakikalar içerisinde istediğiniz ürünü alabilirsiniz. Kısa bir kargo süreci sonunda, lokumlarınızı sunabileceğiniz bu ürünleri kapınızdan teslim alabilirsiniz.

Dekoratif Lokumluk Modelleri Nelerdir?

Lokumluk modelleri, işlevselliğin yanı sıra dekoratif özellik de gösterecek şekilde tasarlanır. Sunum için masaya veya sehpaya yerleştirildiğinde, oradaki diğer parçalar ile uyum sağlayacak kadar sadedir. Tabağın üzerine yerleştirilen lokumların üstüne özel tasarlanmış kapağı bulunur. Bu kapak kısmı, kolayca tutulmasını ve açılmasını sağlayan bir baş ile sonlanır. Hem kapağının hem de tabağının metal yüzeyinin parlaklığı, kaliteli ve şık bir görünüm sergilemesini sağlar.
Lokumluk Fiyatları Ne Kadar?
Tasarımı ile sevilerek tercih edilen lokumluk sunumluk modellerinin fiyat aralıkları, kampanya fırsatları ile kategorimizde yer alır. Narin Metal  lokumluk sayfamız üzerinden alışverişe özel indirimler ile istediğiniz sunumluk parçalarına ulaşmak oldukça kolaydır. Fiyat aralıklarının belirlenmesi sürecinde, üretimde tercih edilen yüksek kalite standartlarına uygun metaller göz önünde bulundurulur. Zamansız bir şıklığı sunumlara taşıyan bu ürünlere, uygun fiyat aralıkları ve online alışveriş konforu ile sahip olabilirsiniz. İstediğiniz sayıda ürünü sepetinize ekleyebilir ve tek bir alışveriş süreciyle teslim alabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.