sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Üçlü Görünüm
Dörtlü Görünüm
Toplam 3 ürün görüntüleniyor.

Numaratör Ne Demek?

Restoran ve kafe benzeri yerlerde masaların düzenlenmesi için kullanılan numaratör sistemi, bunlar dışında da çok çeşitli kullanım alanlarına sahiptir. Masalara numara verilmesi veya bir düzen oluşturulması gereken her durumda oldukça faydalı araçlardır. Narin Metal olarak sizlerle buluşturduğumuz kategori içerisinde uygun boyutta tasarımlara sahip, bu düzenleme sisteminin uygulanmasını sağlayacak seçenekler yer alır.

Numaratör Rezerve Ne İşe Yarar?

Rezerve yazısını içeren küçük tabelalar, isminden de anlaşılabileceği gibi, konulduğu masanın özel birisi için ayrıldığını belirtir. Ayırtılmış masaların bu şekilde belirtilmesi hem çalışanlara kolaylık sağlar hem de gelen müşterilerde kafa karışıklığı yaşanmasını engeller. Özellikle yoğun günlerde yaşanabilecek karışıklıklar, rezerve masaların bu şekilde etiketlenmesi ile önlenmiş olur. Sayfamızda yer alan ürün kategorisinde numara belirten araçların yanı sıra, ayırtılmış masalar için hazırlanmış seçenekler de bulunur.

Numaratör Ne İçin Kullanılır?

Masaların numaratör yardımıyla etiketlenmesi, o masadan verilen siparişlerin takip edilmesini kolaylaştırır ve hesabın karıştırılmasının önüne geçer. Restoran benzeri işletmelerde, masalarda numaralama sistemlerinin uygulanması kolaylığın yanı sıra bir profesyonellik göstergesidir. Zaman kaybının önüne geçen basit bir düzen oluşturulabilir. Zarif ve sade tasarımları ile konuldukları masayı mükemmel şekilde tamamlayacak tasarımlar, sayfamızda yer alır. Restoran veya kafenin temasına uyum sağlayabilmesi için sade görünümlü ürün modelleri sizlerle buluşturulur.

Rezerve Nerede Satılır?

Narin Metal olarak sizler için özenle hazırladığımız rezerve yazısı, internet üzerinden alışveriş konforu ile satılır. Sayfamızdan istediğiniz tüm yazı tabelalarına, online alışveriş kolaylığı ile sahip olabilirsiniz. Restoran veya kafenin büyüklüğüne, masa sayısına ve müşteri yoğunluğuna bağlı olarak ihtiyaç duyduğunuz miktarda ürünü alışveriş sepetinize ekleyebilirsiniz. Ayırtılmış masaları bu şekilde işaretleyebilir, müşterilere serviste belirli bir düzen oturtabilirsiniz.
Numaratör Rezerve Fiyatları Ne Kadar?
Numaratör yazılarının fiyat aralıkları, Narin kampanya fırsatlarıyla sizlere sunulur. Bu indirimli fiyatlardan faydalanarak restoran veya kafelere düzen getirmek oldukça kolaydır. Ayırtılmış masaları belirlemek için tasarlanmış yazılar ve numara sisteminin yanı sıra, sigara içilmez tabelası da sayfamızdaki kategoride sunulur. İşletmenin ihtiyaçlarına uygun sayıda ürüne, Narin Metal yüksek kalite standartları ile sahip olabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.