sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Üçlü Görünüm
Dörtlü Görünüm
Toplam 28 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 5

Dispenser Peçetelik Nedir?

Peçete sunumlarına zarafet katan, özel tasarımlara sahip düzenleme araçları, dispenser peçetelik olarak adlandırılır. Bu peçetelik çeşidi, genellikle Z peçete olarak bilinen tasarımın düzenlenmesinde kullanılır. Narin Metal olarak sizler için hazırladığımız kategori içerisinde, şık tasarım ayrıntıları ile görünümleri çeşitlendirilmiş peçetelik modelleri yer alır. Bu ürün modelleri arasından yapacağınız bir seçim ile tüm sofraya apayrı bir hava katabilirsiniz.

Peçetelik Modelleri Nelerdir?

Sayfamızda sevilerek tercih edilen peçetelik modelleri arasında, üzerinde kar tanesi detayının bulunduğu ürünler yer alır. Bu tasarımdaki ürünlerde, mat altın ve mat gri renk alternatifleri bulunur. Popüler ürün tasarımlarından bir diğeri, çam ağacı detayının yer aldığı modellerdir. Bu modelde de kar tanesinde olduğu gibi, iki renk seçeneği sunulur. Bunların yanı sıra, at nalı, geyik, hediye paketi, çınar yaprağı gibi farklı tasarımların bulunduğu modeller de mevcuttur.

Peçetelik Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Renk seçimi, dispenser peçetelik alımında dikkat edilmesi gereken en önemli noktalar arasındadır. Sayfamızda yer alan tüm tasarımlar, göz alıcı desenleri yansıtır. Bu nedenle renk seçimi, sofrada yer alan diğer parçalar ile uyumlu yapıldığında ortaya harika sonuçlar çıkar. Sunumda kullanılabilen diğer parçalara bakarak altın ve gri renkleri arasından seçiminizi yapabilirsiniz. Sofra sunumlarınıza ekleyeceğiniz peçetelik tasarımları ile şıklığın katlanarak artmasını sağlayabilirsiniz.

Peçetelik Çeşitleri Nelerdir?

Dispenser peçetelik, pratik kullanımları ve şık tasarımları ile sıklıkla tercih edilen modeller arasında yer alır. Sayfamızda bu sevilen modelin ahşap ve metal çeşitleri bulunur. Üçgen tasarımlara sahip ürün modelleri de sayfamızdaki peçetelik çeşitleri arasındadır. Bu ürün modellerine arka arkaya katlanarak yerleştirilen peçeteler zarif bir duruşa sahiptir. Katlamalarının ürün tasarımı olan üçgenle aynı şekilde yapılması, uyumlu bir görünüm sergilemelerini sağlar.
Bilezik Peçetelik Nerede Satılır?
Bilezik tasarımındaki peçetelik modelleri, sıklıkla tercih edilen ürünlerimiz arasında yer alır. Narin Metal olarak sizlere sunduğumuz kategoride bilezik peçetelik hem tekli hem de toplu alım olanaklarıyla sunulur. Kaplamaları, sade, mat, altın, mat altın seçenekleri ile sunulan bu ürünlere, internet üzerinden alışveriş konforu ile sahip olabilirsiniz. Altılı setlere göz atarak toplu alım olanaklarından faydalanabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.