sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Üçlü Görünüm
Dörtlü Görünüm
%50 indirimli
Toplam 19 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4

Baharatlık Takımı Nasıl Olmalı?

Baharat takımları, tüm baharatları bir arada tutan ve kolayca bulmanızı sağlayan gereçlerdir. Geniş bir ürün yelpazesine sahip baharat takımları baharatlarınızı rahatlıkla muhafaza edebileceğiniz ve uzun süre taze kalmalarını sağlayan yapıda olmalıdır. Mutfaklarda yaşanan karışıklığı ve alan darlığını önlemenizi sağlayacak bu takımlara geniş ürün yelpazesiyle Narin’ den ulaşabilirsiniz.

Baharatlık Seti ve Bambu Baharatlık Modelleri Nelerdir?

Kategorimizde bulunan bambu baharatlık modelleri en çok satılan ve beğenilerek kullanılan baharatlık seti modellerindendir. Doğal malzemelerden elde edilmesi nedeniyle en çok tercih edilen modellerden olan bambu baharatlık setleri şık görünümleriyle de mutfağınıza klasik bir hava katacaktır. Ahşap veya bambu baharatlıklar, en uygun fiyatlarla sizlerin beğenisine sunulmaktadır.

Metal Baharatlık Kavanoz Nerede Satılır?

Sade, parlak veya mat şekilde tercih edebileceğiniz metal baharatlıklar Narin’ de satılmaktadır. Tekli, ikili, üçlü veya dörtlü çeşitleri bulunan metal baharatlık kavanozları geniş hacimleriyle bolca ürün alabilmektedir. Kapaklı olmaları sayesinde içindeki ürünlerin uzun süre taze kalmasını sağlayan, mutfağınızla uyum sağlayabilecek bu ürünlere indirimli fiyatlarıyla sahip olmak için zaman kaybetmeyin.

Cam Kavanoz Baharatlık Kapaklı Mı?

Cam baharatlık kavanozlar kapaklı ürünlerdir. Cam baharat takımları şeffaf yüzeyleri sayesinde doluluk kontörlü yapmanızı ve içindeki baharatı daha kolay tanımanızı sağlar. Üç farklı boyutta bulunan bu kapaklı baharatlıklar, estetik tasarımları ile de her zevke uygun gereçlerdir. En uygun fiyatlı cam kavanoz baharatlıklar için kategorimize göz atabilirsiniz.
Ahşap Baharatlık Takımı ve Baharatlık Kavanozları Ne Kadar?
Ahşap baharat takımları doğal malzemelerden yapılması ve klasik görünümleri ile en çok tercih edilen baharatlık kavanozlarındandır. İndirimli ahşap standlı baharatlık setlerine Narin’ den kolayca sahip olabilirsiniz. Ahşap baharatlık takımlarını daha uzun süre kullanmak için yıkamak yerine silerek temizlemeniz önerilmektedir.
Ahşap Kapaklı Baharatlık Ölçüleri Nasıldır?
Ahşap kapaklı baharatlıklar, 29,6 x 10,8 cm veya 25,5 x 9 cm boyut çeşitliliğine sahiptir. Ahşap standlı ve kapaklı üçlü baharatlık setleri uygun fiyatlı ve kaliteli olmalarından dolayı en çok tercih edilen ve sevilen baharatlık setleri arasında yer almaktadır. En ucuz ahşap kapaklı baharatlıklara Narin’ den sahip olmak için vakit kaybetmeyin.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.