sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Üçlü Görünüm
Dörtlü Görünüm
Toplam 6 ürün görüntüleniyor.

Antares Serisi Nedir?

Antares serisi , sunumlara güzellik katan çatal, kaşık ve bıçaklardan oluşur. Bu seriler arasında, farklı renk ve tasarım alternatifleri sunulur. Kişisel zevklerinize ve sunumlarda tercih ettiğiniz diğer parçalar ile uyumuna göre bu alternatifler arasından seçiminizi yapabilirsiniz. Paslanmaz çelikten üretilen çatal, kaşık ve bıçaklar, yüksek kaliteli materyalleri sayesinde uzun süreli bir kullanım sağlar. Seri içerisinde yer alan parçaların zamansız şıklığını istediğiniz kadar kullanabilirsiniz.

Antares Serisinde Neler Bulunur?

Serilerin parça sayıları ve içerikleri değişiklik gösteren seçenekleri vardır. Yemek kaşığı, yemek çatalı, yemek bıçağı, tatlı kaşığı, tatlı çatalı, çay kaşığı, tatlı bıçağı, servis çatalı, servis kaşığı, kepçe, kevgir ve spatula, set kapsamlarında ulaşabileceğiniz ürün çeşitleridir.

Antares Serisi Ürünleri Neyden Yapılmıştır?

Sevilerek tercih edilen Antares serisinin ürünleri, korozyona dayanıklılık gösteren materyallerden yapılır. Paslanmaz çelik ile yapılan bu ürünler, darbelere ve ısıya dayanıklılık gösterir. Her türlü yiyeceğin sunumunda kullanılabilen parçalardır. Sofralara şıklık katan bu ürün setleri, kullanım süreci boyunca yüksek kalitesini yansıtır.

Antares Serisi Titanyum Kaplama Mıdır?

Antares serisi içerisinde bulunan parçalar, titanyum kaplama yüzeylere sahiptir. Titan kaplama sayesinde dış yüzeyi sağlıklı ve pürüzsüz özellik gösterir. Yiyecekler ile temas ettiğinde tat vermemesi, yüzeylerinin şık bir duruş sergilemesi ve uzun süreler boyunca bu şıklığın korunması, titanyum kaplama ile mümkündür.
Antares Serisi Kaç Parçadan Oluşur?
Seri içerikleri ve parça sayısı değişiklik gösteren alternatifler, sayfamızdaki kategoride yer alır. Kullanım ihtiyaçlarınıza bağlı olarak, farklı parça sayıları arasından seçim yapmak oldukça kolaydır. On sekiz parçalı setler, serinin en küçük içeriklerine sahiptir. Bu setler içerisinde altı yemek kaşığı, altı yemek çatalı ve altı yemek bıçağı bulunur. Otuz parçalı setler, sıklıkla tercih edilen alım olanakları arasındadır. Bu setler içerisinde, altı yemek kaşığı, altı yemek çatalı, altı tatlı kaşığı, altı tatlı çatalı ve altı çay kaşığı bulunur. Otuz altı parça, kırk iki parça ve seksen dokuz parça içeren set alternatifleri de sayfamızda mevcuttur. Bu kapsamlı setlerin içeriklerine, ürünlerin kendi sayfalarında yer alan detaylardan ulaşabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.