sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Üçlü Görünüm
Dörtlü Görünüm
Toplam 56 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 .... 7 8 9 10

En Kaliteli 36 Parça Çatal Bıçak Takımı Hangisi?

Günlük veya özel günlerde hazırlayacağınız sofraların en güzel tamamlayıcısı olacak en kaliteli 36 parça çatal bıçak takımı Narin’ den alınır. Yüzde yüz paslanmaz çelikten elde edilmiş, aşınmaya dayanıklı bu takımlar, uygun fiyata maksimum şıklığı sofralarınız getiriyor. Yıllarca ilk günkü parlaklığını ve kalitesine koruyacak çatal bıçak takımlarına sitemizden kolayca sahip olabilirsiniz.

En İyi 36 Parça Çatal Kaşık Bıçak Takımı Nereden Alınır?

En iyi 36 parça çatal kaşık bıçak takımı Narin’ den alınır. Birçok farklı renkte, kaplamada, tasarımda, desende, boyutta takımlara yer verilen kategorimizde zevkinize hitap eden takımı seçerek alışverişinizi kolayca tamamlayabilirsiniz. Sadelikten yana olanlar için Epsilon serisi sade, Titanyum Gold’ un şıklığını sofralara taşıyan Antares serisi kategorimizin en çok tercih edilen ve beğenilen modelleri arasındadır.

36 Parça Çatal Kaşık Bıçak Takımı Kaç Kişiliktir?

36 parça çatal kaşık bıçak takımları içinde 6 adet yemek kaşığı, 6 adet yemek çatalı, 6 adet yemek bıçağı, 6 adet tatlı kaşığı, 6 adet tatlı bıçağı ve 6 adet çay kaşığı yer alır. Sunumlarda ihtiyacınız olacak tüm malzemeleri içinde bulunduran bu takımları en fazla 6 kişilik sofralarınızda kullanabilirsiniz. Birbirinde güzel tasarımlara ve boyutlara sahip ürünlere kategorimizden göz atabilirsiniz.

36 Parça Çatal Bıçak Takımı En Uygun Nerede?

36 parça çatal bıçak takımları indirimli fiyatlarıyla Narin Metal’ de bulunmaktadır. Serilere ve kaplama çeşidine göre değişiklik gösteren her bütçeye hitap eden fiyatlar ile sofralarınızda göz dolduracak bu takımlara sahip olmak için vakit kaybetmeyin. En uygun fiyatlı 36 parça çatal bıçak takımı için kategorimizi daha detaylı inceleyerek seçiminizi yapabilirsiniz.
36 Parça Çatal Kaşık Bıçak Takımı için Hangi Marka?
Günümüzde birçok marka çatal kaşık bıçak takımı üretmektedir. Bu markalar arasından seçiminizi yaparken alacağınız takımın kalitesine ve diğer yemek takımlarınıza uyumuna dikkat etmelisiniz. Tamamen paslanmaz çelikten birinci sınıf işçilikle üretilen ve her yemek takımına uyacak modelde 36 parça çatak kaşık bıçak takımları için Narin Metal’ i tercih edebilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.