sadsad x
asdasd
Blog

KAHVE YANINDA NE İKRAM EDİLİR?

31 Ekim 2021
KAHVE YANINDA NE İKRAM EDİLİR?

Arkadaşlarınız geldi bir kahve yaptınız, sohbet koyu, ortamı daha da mükemmel hale getirebilecek tek şey de kahvenin yanına yapılacak tatlılarımızdır. Böyle ortamları özlediğimiz ve yeni yeni tekrar kavuştuğumuz korona günlerinde ortamımızı daha da güzelleştirecek tarifleri sizin için listeledik.

Metal Mutfak Ürünleri

31 Ekim 2021
Metal Mutfak Ürünleri

Metal ürünlerim tercih edilmesini artıran ve en önemli özellikleri arasında gösterebileceğimiz ilk özellik dayanıklılık ve güçtür. Herhangi bir darbeye, düşmeye karşı dayanıklı olmaları, bizlere uzun ömürlü kullanım avantajı sağlar. 

Hamburger Sunum Setleri

31 Ekim 2021
Hamburger Sunum Setleri

Servis ürünleri, şık sunumlarınız için mükemmel bir son dokunuş yapmanıza yardımcı oluyor. Bu ürünler hem tasarım hem de işlevsel olarak sunmak istediğiniz ürüne özgü olarak tasarlanmaları nedeniyle sunumlarınızı tamamlayarak onlara bir hava katmanızı sağlayacak en uygun ürünler.

Şarap Buz Kovaları Hakkında Bilinmesi Gerekenler

29 Ekim 2021
Şarap Buz Kovaları Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Şarap buz kovaları her ne kadar sofralarımızda sıklıkla yer alan bir olmasalar da özel günlerimizde, davetlerimizde, ziyafet sofralarımızda zaman zaman yer alırlar ve hem yemek zevkimizi hem de şarap zevkimizi doyasıya yaşamamız adına oldukça büyük öneme sahiptirler. Doğru bir kullanım sonucunda bizlere kaliteli bir deneyim yaşatmaya yardımcı olur.

Buz Kovası Çeşitleri

29 Ekim 2021
Buz Kovası Çeşitleri

Buz kovaları her ne kadar sofralarımızda sıklıkla yer alan bir olmasalar da özel günlerimizde, davetlerimizde, ziyafet sofralarımızda zaman zaman yer alırlar ve hem yemek zevkimizi hem de şarap zevkimizi doyasıya yaşamamız adına oldukça büyük öneme sahiptirler. Doğru bir kullanım sonucunda bizlere kaliteli bir deneyim yaşatmaya yardımcı olur.

Şık Sunumlarınız için Son Dokunuş: Servis Ürünleri

29 Ekim 2021
Şık Sunumlarınız için Son Dokunuş: Servis Ürünleri

Servisi yapılacak olan ürüne bağlı olarak birçok materyalden oluşturulabilen ve birçok şekli bulunan servis ürünleri, şık sunumlarınız için mükemmel bir son dokunuş yapmanıza yardımcı oluyor. Bu ürünler hem tasarım hem de işlevsel olarak sunmak istediğiniz ürüne özgü olarak tasarlanmaları nedeniyle sunumlarınızı tamamlayarak onlara bir hava katmanızı sağlayacak en uygun ürünler.

Tepsi Çeşitleri ve Bilinmesi Gerekenler

29 Ekim 2021
Tepsi Çeşitleri ve Bilinmesi Gerekenler

Yiyecekler, içecekler kısacası mutfağımızdan çıkan ürünlerin servis edilmesi amacıyla kullanılan tabaklar, bardaklar, fincanlar ya da benzeri materyallerin taşınması için gerekli olan, yeri geldiği zaman doğru seçimler yapıldığında misafirlerimize yaptığımız göz alıcı sunumların olmazsa olmazlarından olan tepsiler günlük olarak ya da özel gün ve davetlerde kullanabileceğimiz ürünlerdir.

Buz Kovaları Nasıl Doğru Kullanılır?

28 Ekim 2021
Buz Kovaları Nasıl Doğru Kullanılır?

Buz kovaları her ne kadar sofralarımızda sıklıkla yer alan bir olmasalar da özel günlerimizde, davetlerimizde, ziyafet sofralarımızda zaman zaman yer alırlar ve hem yemek zevkimizi hem de içecek zevkimizi doyasıya yaşamamız adına oldukça büyük öneme sahiptirler. Doğru bir kullanım sonucunda bizlere kaliteli bir deneyim yaşatmaya yardımcı olur. Restoranlarda ve barlarda da oldukça büyük öneme sahiplerdir ve her işletmede mutlaka bulunurlar. İçki içilen mekanlarda ekipman olarak sıkça kullanılan ürünlerin başında gelirler.

Narin Metal, TUSİD 2021'de Yer Aldı

20 Ekim 2021
Narin Metal, TUSİD 2021'de Yer Aldı

Narin Metal olarak Gastronomi sektörüne yönelik düzenlenen TUSİD 2021'de yer aldık.

İstanbul’da CNR Fuar Merkezi'nde düzenlenen otel, restoran ve catering sektörünün profesyonellerini biraraya getiren bu sektörel fuarda Narin Metal olarak biz de markamızı keyifle temsil etme fırsatı bulduk.

Çeyiz Hazırlığında Mutfak Ürünleri

13 Ekim 2021
Çeyiz Hazırlığında Mutfak Ürünleri

Gün içerisinde sıklıkla kullandığımız nesneler barındırması ve oldukça çok sayıda ürün çeşidi olması nedeniyle mutfak ürünleri yeni evleneceklerin çeyiz listelerinde epey fazlaca bir yer kaplar.

1 2 3 4 5 .... 26 27 28
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.