sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Üçlü Görünüm
Dörtlü Görünüm
Toplam 27 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 5

Buz Kovası Ne İşe Yarar?

Boyutlarına bağlı olarak farklı işlevler üstlenen buz kovası seçenekleri, Narin kalitesiyle sizlere sunulur. Sayfamızda yer alan ürün modelleri arasında, küçük boyutları ile, buz saklanmaya yarayan seçenekler vardır. Bunların yanı sıra, daha büyük ölçülerde içki kovası seçenekleri de sayfamızda bulunur. Bu farklı işlevli ürünler arasından, kullanım ihtiyaçlarınıza uygun olana hızla ulaşabilirsiniz.

Buz Kovası Nasıl Kullanılır?

Buz kovası, kapaklı veya kapaksız kullanılabilir. İlk olarak birkaç avuç buz, kova içerisine yerleştirilir. Eğer boyutları uygun ise, içkiler, bu buzlar ile temas edecek şekilde kovaya koyulur. Sayfamızda yer alan şarap kovası benzeri ürünlerde, bu kullanım amacı için hazırlanmış çift katlı tasarımlar bulunur. İçkiler yerleştirildikten sonra kenarlarına daha fazla buz koyulabilir. Kovaların özel tasarımları, içkilerin ve buzun uzun süreler boyunca soğuk kalmasına yardımcı olur.

Buz Kovası Çeşitleri Nelerdir?

Buzların korunmasını sağlayan bu kovalar, şarap kovası ve şampanya kovası gibi daha farklı isimlerle de anılır. Bu içkilerin şişe tasarımlarına uygun özel modeller sayfamızda mevcuttur. Ürünlerin boyutlarına bağlı olarak içine koyulabileceği şişe sayısı değişiklik gösterir. Kovaların askılı, askısız, stantlı, stantsız tasarım alternatifleri bulunur. Narin olarak sizler için hazırladığımız kategoride renk seçenekleri de bulunur. Gri mat ve parlak renklerin yanı sıra, altın renk kaplaması bulunan ürünler de vardır.

Buz Kovası Ölçüleri Nasıldır?

Mini buz kovası ölçüleri, yaklaşık on santimetre yükseklik ve on santimetre çap olarak belirtilir. Bu ölçüler, içkilerin soğuk tutulması için uygun standartlarda değildir. Mini boyutlardaki kovalarda sadece buzların korunması gerçekleştirilir. Şarap kovası seçeneklerinde ise yükseklik yirmi santimetreye kadar çıkabilir. Çift katlı kovalarda, alt çap ortalama on santimetre, üst çap ise yirmi santimetre olarak belirtilir.
En İyi Buz Kovası Nereden Alınır?
Narin olarak sizler için özenle hazırladığımız, kapsamlı içki kovası kategorimize, online alışveriş konforu ile sahip olabilirsiniz. Buzların ve içkilerin uzun süre soğuk kalmasına yardımcı olacak kova tasarım kalitesini bulabilirsiniz. Zarif kaplama renkleri ile konuldukları yere şıklık kazandıracak içki kovası tasarımlarına, kategorimizden ulaşabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.