sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Üçlü Görünüm
Dörtlü Görünüm
Toplam 534 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 .... 87 88 89

Kaşık Çatal Bıçak Nasıl Konur?

Kaşık çatal bıçak takımlarının dizilimleri dıştan içe doğru yapılmalıdır. Tabağın sağ tarafına yemek bıçağı, üst kısmındaki ilk sırasına ise tatlı bıçağı konmalıdır. Tabağın sol tarafının ilk sırasında yemek çatalı bulunurken onun yanına salata çatalı konur. Tatlı çatalı ise tabağın üst kısmındaki ikinci sırada yerini alır. Tabağın sağ kısmına geçtiğimizde son sırada yemek kaşığının bulunması gerekir. Tatlı kaşığı tabağın üstünde ve son sırada bulunur. Yemek sunumlarında olduğu gibi kahvaltı çatal bıçak düzeni konusu da oldukça önemlidir. Kaşık çatal bıçak konumlandırmasını doğru bir şekilde yaptığınız takdirde sunumunuz kusursuz görünecektir.

Çatal Kaşık Bıçak Takımı Neyden Yapılır?

Çatal kaşık bıçak takımları genellikle paslanmaz çelikten yapılır. Takımların altın, gümüş, porselen, nikel ve krom kaplama türleri de mevcuttur.

Çatal Kaşık 18 10 Ne Demek?

18 rakamı, paslanmaz ürünlerdeki krom oranın yüzdelik miktarını; 10 rakamı ise nikel oranının yüzdelik miktarını gösterir. Çatal kaşık takımlarında belirtilen 18 rakamı, takımların %18 krom içerdiğini gösterir. Çatal kaşık çeşitlerinde belirtilen 10 rakamı, kaşıkların %10 nikel içerdiğini gösterir.

Çatal Bıçak Takımı Nereden Alınır?

En kaliteli ve uygun fiyatlı kaşık çatal bıçak takımları Narinmetal sayfamızda sizleri bekliyor. Dilediğiniz takımı seçin, şıklığın ve kalitenin tadını çıkarın.
Çatal Bıçak Takımı Kaç Parça Olur?
Çatal kaşık bıçak setleri kişilerin tercihlerine ve ihtiyaçlarına göre değişebilir. Günlük kullanıma uygun olarak çatal bıçak takımı çeşitleri genellikle 6 kişilik olarak tasarlanır. Özel ve kalabalık günlerde 12 ya da 24 parçadan oluşan kaşık çatal bıçak setlerini tercih edebilirsiniz. 30, 36 ve 89 parçadan oluşan çatal kaşık bıçak setleri de mevcuttur.
Çatal Bıçak Seti İçinde Neler Var?
Çatal kaşık bıçak setleri içerisindeki ürünler alacağınız parça sayısına göre değişkenlik göstermektedir. Örneğin; 18 parça bir çatal bıçak takımı aldığınızda içerisinde 6’ şar adet yemek kaşığı, yemek çatalı ve yemek bıçağı bulunur. 89 parça çatal kaşık takımı aldığınızda ise 12’şer adet yemek kaşığı, yemek çatalı, yemek bıçağı, tatlı kaşığı, tatlı çatalı, tatlı bıçağı, çay kaşığı; 1’er adet servis çatalı, servis kaşığı, servis kepçesi, servis kevgiri ve servis spatulası bulunur. Kaşık çatal takımının tam olması sunumunuzu destekleyerek sizlere ve konuklarınıza konforlu ve keyifli bir yemek keyfi yaşatır. Yemek ve kahvaltı çatal bıçak düzeni konusunda mükemmelliyetçi iseniz rotanızı Narin Metal'e çevirebilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.