sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Üçlü Görünüm
Dörtlü Görünüm
Toplam 22 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4

Punto Serisi İçinde Neler Vardır?

Sade bir tasarıma canlı renk dokunuşlarının bulunduğu punto serisi , sevilerek tercih edilen tasarımlardan birisidir. Serinin kapsamlı içeriği, herkesin ihtiyaç duyabileceği parçaları sunmasını sağlar. Seri içerisinde yer alan üç katlı ikramlık, en popüler parçaları arasında bulunur. Bunun yanı sıra, tepsi, şekerlik, kâse, çerezlik ve sunum kovası da seri içerisinde yer alır.

Punto Serisi Neyden Yapılmıştır?

Yüksek kalitedeki metal materyallerden üretilen punto serisi , küçük renklendirmeler ile hareket katılmış tasarımlara sahiptir. Ürün kenarlarında bulunan küçük renkli puntolar, tasarıma özel bir hava ekler. Bu puntoların renkleri, kırmızı, siyah veya gri olabilir. Renk seçimini, kişisel zevkinize bağlı olarak gerçekleştirebilir. İstediğiniz sunum serisini bu şekilde elde edebilirsiniz.

Punto Serisi Kaç Parçadan Oluşur

Seri kapsamları, müşteri ihtiyaçlarına bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Bu nedenle seri parça sayısında da farklılık görülebilir. Yaklaşık altı parça ürünün yer aldığı bu seriye eklemeler yapılabilir veya çıkartmalar gerçekleştirilebilir. Serinin farklı parçaları, tekli alım fırsatlarından faydalanılarak bir araya getirilebilir. Bu şekilde kendi serisini oluşturan müşteriler, kişisel ihtiyaçlarına uygun bir alışveriş sürecinin mutluluğunu yaşarlar.

Punto Serisi Ürün Özellikleri Nelerdir?

Seri içerisinde bulunan tepsi tasarımlarının iki kenarında üç tane olmak üzere, toplamda altı punto detayı yer alır. Tepsilerin boyutları yirmi sekize on sekiz buçuk santimetre olarak geçer. İkramlıklar üç katlıdır ve en üstünde birleştiği noktada bir punto detayı yer alır. Üç katlı bu tasarımın yüksekliği otuz beş santimetredir. Farklı yiyeceklerin sunumlarında kullanılabilen kaselerin çapları on iki santimetredir ve iki kenarında birer tane punto detayı bulunur. Şekerlik kaselerinin kapatılabilen kapakları bulunur. Çerezlikler birbirine bağlı üçlü küçük kaseler olarak sunulur.
Punto Serisi Fiyatları Ne Kadar?
Seri fiyat aralıkları, içerisinde yer alan ürün tiplerine ve parça sayılarına bağlı olarak değişiklik gösterir. Hem seri alımında hem de ürünlerin tekli alımlarında sunulan indirimli fiyatlardan yararlanabilirsiniz. Punto serisi alışverişi sırasında kırmızı, siyah ve gri renkleri arasından seçiminizi yaparak tüm parçalar arasında renk uyumunu yakalayabilirsiniz. Seri fiyat aralıkları hakkında daha fazla bilgiye, sayfamızda göz atarak ulaşabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.