sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Üçlü Görünüm
Dörtlü Görünüm
Toplam 12 ürün görüntüleniyor.
1 2

Titan Kaplama Çatal Kaşık Bıçak Özelliği Nedir?

Titanyum kaplama, paslanmaz çelikten elde edilmiş bir maddenin üzerine yapıldığında ürünün kullanım ömrü ve kalitesi artmaktadır. Titan kaplama çatal kaşık bıçak setleri de sizlere uzun yıllar kullanım sunmaktadır. Aşınmaya karşı dayanıklı olan bu ürünler, darbelere karşı etki almayan titan kaplama ürünler normal çatal kaşık bıçaklara göre daha az çizilir. Siz de yüksek korumaya sahip titan kaplama çatal kaşık bıçak setlerine geniş ürün çeşitliliğine sahip kategorimizden sahip olabilirsiniz.

Titanyum Kaplama Ne İşe Yarar?

Titanyum kaplama, ürünlerin ömrünü uzatır ve darbelere ya da çizilmelere karşı dayanıklı hale gelmelerini sağlar. Sağlığınıza herhangi bir zararı olmayan, toksik madde içermeyen bu kaplamalar sayesinde ürünlerinizi uzun yıllar kullanarak en uygun fiyatlarla maksimum verim almanızı sağlar. Koruma özelliğinin yanında ürünlere şık bir görünüm ekleyen titanyum kaplama çatal kaşık bıçaklar ile göz alıcı sunumlar yapmanız mümkün olacaktır.

Titan Kaplama Bıçak ve Çatal Ürünlerinin Yapısı Nasıldır?

Titan kaplama bıçak ve çatal ürünleri, göz alıcı parlaklığa ve kaliteye sahiptir. Paslanmaz çelik üzerine titanyum kaplanması ile elde edilen bu ürünler özel kutularında sizlere ulaşmaktadır. Doğaya ve sağlığınıza zararı olmayan ürünler en çok tercih edilen çatal bıçak takımları arasında yer alır. Zarif görünüşleriyle her yemek takımına uyabilecek modellere sahip kategorimiz arasından zevkinize uygun titan kaplama setleri seçerek alışverişinizi kolayca tamamlayabilirsiniz.

Titan Kaplama Çatal Kaşık Bıçak Modelleri Nelerdir?

Titan kaplama çatal kaşık bıçak ürünleri geniş model çeşitliliğine sahip bir kategoridir. Epsilon, Anatolia, Plaides, Antares, Star serilerinden antrasit rengi veya bakır rengi seçeneklerinden birini tercih edebilirsiniz. Parlak veya eskitme görünüş seçeneklerine sahip titan kaplama serileri içinde gold titanyum ürünler de ön plana çıkmaktadır. 18, 30, 36, 42, 89 parça ürün içeren setlerden birini tercih ederek sofralarınıza titanyum şıklığını ekleyebilirsiniz.
Titan Kaplama Kaşık Çatal Bıçak Nerede Satılır?
Titan kaplama çatal kaşık bıçak setleri Narin’ den alınır. Birbirinden güzel tasarımlara ve renklere sahip bu ürünlere en uygun fiyatlarıyla sayfamızdan daha detaylı göz atabilirsiniz. Paslanmaz çelik üstüne titan kaplanması ile elde edilen ürünleri yıllar boyu keyifle kullanabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.